Wpis z mikrobloga

Hej Mirki korzystające z #netflix #netflixpl mam ze 3 pytania.

Czy mogę oglądać wszystkie filmy i seriale z napisami?
Czy mogę wybrać język napisów? chciałbym przede wszystkim oglądać anglojęzyczne seriale z niemieckimi napisami, bo uczę się tego języka.
Czy za granicą jakkolwiek zmienia się użytkowanie serwisu w porównaniu do Polski? Np. korzystając z #eurosportplayer za granicą wyświetla mi tylko program nadawany w tym kraju (krajowe Eurosporty same wybierają co puszczać).

#seriale #filmy #napisy
  • 6
  • Odpowiedz
@mikiokay: no jest dziwnie dosc dziwnie. Niektore seriale maja nawet sciezke audio pl ale to zalezy od tego gdzies jestes.
Bedac ostatnio w jednym z cieplych krajow europejskich moglem bez problemu kontynuowac ogladanie serialu z pl napisami.
Natomiast w przypadku serialu ktorego wczesniej nie ogladalem nie mialem mozliwosci wybrania napisow pl, pomimo iz w kraju ta opcja sie juz pojawila.
  • Odpowiedz
@mikiokay: Możesz wybrać ścieżkę dźwiękową i napisy. Z niemieckimi napisami nie będzie problemu z większością filmów i seriali. Co do oferty, to może się różnić w zależności od kraju w którym oglądasz.
  • Odpowiedz
@mikiokay: można dowolnie zmieniać język dubbingu i napisów. ale to jaka akurat ścieżka dźwiękowa czy napisów jest dostępna jest różne od produkcji do produkcji. No i jak wcześniej zauważono - od kraju, w którym przebywasz
  • Odpowiedz