Wpis z mikrobloga

Dzisiaj stary nakrył mnie na oglądaniu starych shotów z Grubasem. Lekko zażenowany powiedziałem mu, że to taki "śmieszek", z którego śmieje się cały internet. Mój ojciec jednak z racji swojego wieku zwrócił uwagę na coś innego, co chyba umknęło nie tylko mi. Gruby to żywy przykład na to, że jeśli się czegoś mocno chce, to się to dostanie.

„Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju.”

Od początku 2015 roku, wielokrotnie banowany, niezwarzając na przeciwności losu, ciągle i nieprzerwanie od trzech lat robi swoje. Zastraszany przez swoją konkurencję, na bakier z bagietami - kontrowersyjny, ale konsekwentnie idzie do przodu.
Czy Wam się to Mireczki i Mirabelki podoba czy nie, Gruby ze swoimi donejtami ze strimów zalicza się do zamożnej warstwy naszego społeczeństwa. Uśredniając jego miesięczne zarobki można śmiało założyć, że miesięcznie ma między 15 000 PLN - 20 000 PLN na czysto.
Gruby wczoraj powiedział, że mieszka w apartamencie za 2k miesięcznie na strzeżonym osiedlu.
Gdyby chciał, spokojnie mógłby sobie przytulić na leasing Mercedesa CLS z 2013 roku, płacąc niecałe 2 500 PLN miesięcznie. Stać go na drogie perfumy, codzienne jedzenie na mieście, zegarki, wczasy w ciepłych krajach, markowe ubrania - jest królem życia.
My jednak widzimy go jako źle ubranego, brudnego i mało elokwentnego chłopaka, który publicznie ośmiesza siebie jak i swoją rodzinę. Gdyby spojrzeć na niego z biznesowego punktu widzenia, to wyłania się obraz świetnego menadżera.
Kiedy on mieszka w strzeżonym apartamencie z kobietą swojego życia i lekko upośledzonym bratem, jego "przedsiębiorstwo" prężnie prosperuje. Nie działoby się tak, gdyby Gruby nie umiał umiejętnie dobierać sobie podwładnych. W pojedynkę, co zresztą wielokrotnie udowadniał jest nikim, a trzon jego zysków stanowią zatrudniani przez niego na czarno pracownicy.

#danielmagical
Pobierz trumnaiurna - Dzisiaj stary nakrył mnie na oglądaniu starych shotów z Grubasem. Lekko...
źródło: comment_KDljkwqvBQBEvY2MMWWuhbEyR0qrP7UW.jpg
  • 19
@trumnaiurna: Ja chciałbym zobaczyć jakie dostał propozycje współprac z firmami, bo myślę, że żadna firma nie chciałaby reprezentować menelskiego grubasa razem z jego #!$%@?ętą rodzinką. Mercedes CLS jest bardzo drogi w utrzymaniu, znając jego pazerność pewnie wziąłbym jakąś Dacie czy Renault. Przypominam reklamę jakiejś gównianej strony do ruletek z cs go, #!$%@? ustawił malutki paseczek, na którym gówno widać, a siano i tak pewnie dostał ( ͡° ͜ʖ ͡
ze wszystkich patostrimerów to chyba najlepiej pod względem gospodarowania hajsem wypada mahonek. Mimo zarabiania na jednym streamie miesięcznej wypłaty nadal produkuje znicze i ma chęć do pracy i częstych streamów.