Wpis z mikrobloga

Mirki, bo już mnie krew do gurwy nędzy zalewa !
Po krotce. Telefon kupiony w sklepie, w środku karta T-Mobile - brak preinstalowanych aplikacji, profit. NIE... Co 2 tygodnie kilkanaście instalacji się po prostu instaluje. Bez pytania czy chce, bez informacji, że mają zamiar... Biorę telefon do ręki i radosna informacja, że pomyślnie zainstalowano. Automatyczne aktualizacje oczywiście zablokowane w sklepie. Znudziło mi się już pisanie do @tmobile bo odeślą mnie do bok, a ci każą dzwonić na płatne techdeski. Jak to ogarnąć ?

#android #tmobile #pytaniedoeksperta
Arthaniel - Mirki, bo już mnie krew do gurwy nędzy zalewa !
Po krotce. Telefon kupion...

źródło: comment_ThJzXXhJGqvAjHoHH8Fbm3P7l0OlVifW.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@nety wolę je po prostu odinstalować, bo ich nie chce. Natomiast myboxa od T-Mobile rów ileż genialnej i przydatnej aplikacji... Nie można odinstalować ani wyłączyć. Nie można jej też zabrać uprawnień, bo co jakiś czas same je sobie od nowa nadaje. Z tym również pisałem i dzwoniłem do T-Mobile to finalnie doradzono mi, że będę musiał zanieść telefon do jakiegoś serwisu prywatnie,ale pewnie stracę gwarancję. Wielki c**j w dupę.
  • Odpowiedz
  • 0
@caezar25 w RTV euro AGD raczej telefonów brandowanych na T-Mobile nie sprzedają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście mam aplikacje mój T-Mobile, ale nie ma ona uprawnień do takich rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Flourosiarczek ja tylko czekam do końca umowy i tyle mnie tam widzieli, później jakiś premium mobile albo inny mały operator u którego będę płacił za to co mam tutaj ponad połowę taniej..
  • Odpowiedz
@Arthaniel: A tego myboxa instalowałeś sam, czy pojawił się razem z kartą? Bo nie rozumiem jakim cudem nie da się go wyłączyć ani wywalić.
Zawsze możesz spróbować przeflashować ROM, gwarancji prawdopodobnie nie stracisz, ale dane już tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz