Wpis z mikrobloga

@Volt224: A luzzz, spoko ze nie oddaliscie mi rozdzki przed 50 lat po tym blednym #!$%@? mnie, luuuz, nie ma problemu xD

Swoja droga ciekawe czy jakos zaocznie ukonczyl edukcje albo jakis kurs nim zostal belfrem, czy Dumbledore odwalil na wlasnym folwarku samowolke xD

I dziwne ze przed 50 lat gniezdzil sie w tej swojej piwnicy, a nie dostal jakiegokolwiek pomieszczenia w zamku, ale widac Hagridy to jak skrzaty - potrzebne
@DryfWiatrowZachodnich: wydaje mi się że przez to zboczenie na punkcie posiadania dziwnych zwierząt musiał być trochę odizolowany. Wyobraź to sobie tak, Hagid idzie na popijawę z dyrektorem, w między czasie jajo bazyliszka wykluwa się, zaczyna zabijać wszystkich w zamku bo hagrid hoduje u siebie neiznane jaja wygrane od nieznanych ludzi w jakiś podejrzanych dzielnicach. A jak takie jajo wykluje sie w jego hatce to jego pies #!$%@? zanim bazyliszek oczy otworzy
@Volt224: Jakbym prowadzil firme gdzie jednym z zatrudnionych jest koles sklonny do niebezpiecznych zachowan ktorego wywalic nie chce trzymalbym go blisko, pod obserwacja, aby widziec co robi a nie dawal ustronna piwnice by mogl w samotni robic co chce xD

Zmieniacz czasu to wogole kpina z logiki i chybiony pomysl
@DryfWiatrowZachodnich: dużo rzeczy jest niestety niedopowiedziane, w filmach jak i książkach. Jeśli byłaby powiedzmy zasada że podczas sofniecia w czasie nie można kogoś zabić bo samemu się wtedy ginie to jeszcze bym rozumiał, podobnie jak to że nikt nie wyczyścił pamięci Voldemorta, jakim #!$%@? cudem jedni czarowali bez różdżek inni za to nic nie mówiąc a do tego mega #!$%@? zavhowanie Draco z Snapem, gdzie mamy prawo podejrzewać że Draco to