Wpis z mikrobloga

Mirki, po czym poznać, że #rockstar wyczyścił mi konto na #gtaonline za czity?
Nigdy nie czitowałem. Miałem sporo $$$ uzbieranego legalnie (napady) i teraz loguję się zobaczyłem komunikat jak poniżej i zostało mi $20K. Postępy w organizacji też przepadły a na koncie mam jakieś wydatki po $600K. Samochody i posiadłości zostały. To sprawka Rockstara czy moderów?
#gtav #gtavpc
tarasino - Mirki, po czym poznać, że #rockstar wyczyścił mi konto na #gtaonline za cz...

źródło: comment_V6nK5rrf5PtZrQ1CdJYZdB5zMqtPR1IQ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@tarasino: kasę zabierali jeśli zdropił ją cheater. Konta Ci nie zbanowali. Taki komunikat widzą wszyscy pierwszy raz logujący się po ostatnim update
  • Odpowiedz
@tarasino BAHAHAH Wciaz siedze na 120 milionach od przyjaciela modera xD Normalnie biznes razem z gosciem z Teksasu prowadzimy, on sie loguje na konta innych i hajsik dodaje, a ban byl 1 z 50 to konto odkupil tylko. Pisze to bo rycze z tej wiadomosci po prostu. Komu by sie chcialo w pay2winie grac legitnie kiedy to sie cholernie nudne robi po kilku exportach / napadach
  • Odpowiedz
@tarasino: zabierali tylko hajs od cheaterów. Jeśli zostało Ci 20k to znaczy że wydałeś więcej hajsu niż powinieneś mieć gdyby nie zrzucił go cheater.
Jak masz #!$%@?ć hajs to zrób to mądrze i wydawaj go na biznesy które przyniosą Ci potem zysk. A jak masz już wszystko to na autka - w razie następnego czyszczenia kont sprzedasz te autka i coś do kieszeni wróci ;)
  • Odpowiedz