Wpis z mikrobloga

(wersja alnternatywna, janusz militariów)Takie tam przemyślenia z dupy bo z okazji wolnego dnia obejrzałem kolejny raz 7 sezon od początku.

Danka jakby nie pajacowała jest ustawiona, ma smoki (tak wiem jeden padnie) ale to #!$%@? smoki. Nie wiem jak długo one muszą się ładować żeby zionąć ogniem ale dają radę. Posiada najbardziej mobilną armię lądową, nieskalanych(tu to #!$%@? wie ile ich zostało ale pewnie dużo).
Wywiad, przecież Bran ze swoimi wronami to mistrzostwo świata, prawie jak Saruman ale on miał kruki i nie potrafił zaglądać w przeszłość.
Posiadając smoki, mobilną armię lądową i taki wywiad można było by ogarnąć północ i południe z palcem w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wiem to jest serial i ma bawić :) mnie bawi i dostarcza mi mnóstwo rozrywki. Dostarcza jednocześnie mnóstwo powodów do tego aby się #!$%@?ć na logikę twórców.

Bo pomyślmy praktycznie, było sporo głosów że Danka w głupi sposób potraciła sojuszników. I ? i co z tego, skoro nie odegrali oni żadnej roli, po za dostarczeniem okrętów. Na lądzie spokojnie rozjedzie wszystkich konnicą, w razie problemów służy luftSmokke. A oblężenia to miks wszystkiego plus nieskalani do walki w mieście i mamy westeroski blitzkrieg.

Gdybym był nią to bym po prostu wysłał smoki i ewentualnie siebie na jednym z nich, spalił #!$%@? nieumarłych i zabrał się za południe :)

Trochę odpłynąłem ale miałem dużo czasu i lubię czysto militarne kalkulacje :) Może ktoś z was zrobi moda albo zna takiego do którejś serii total war?
#got #taktyka #strategie
  • 7
  • Odpowiedz
@picasssss1: A wydarzyło się już w serialu? Jeśli nie to jest spoiler, nie psuj ludziom zabawy, większość unika informacji o fabule niewyemitowanych odcinków. Od tego jest funkcja "spoiler".
  • Odpowiedz
@HeadH: ile można pisać do #!$%@? znudzenia #!$%@? jego mać żebyś sobie zczarnolistował. Ile można wam powtarzać ? #!$%@? mać, masz przecieki z odcinków, masz internet, masz gro ludzi którzy to obejrzeli i mówisz mi żebym nie psuł zabawy. Ty jesteś normalny #!$%@? ?
  • Odpowiedz