Wpis z mikrobloga

TLDR: Mireczki, może jest jakaś pośrednia fryzura, żebym jednocześnie wyglądał modnie, ale żebym nie musiał z włosami robić nic poza ich myciem?

Zrobiło się trochę gorąco, a włosy już mi trochę podrosły od ostatniego ich skracania. Jutro sobota, więc jest czas, by pójść do fryzjera.

Zawszę się tnę na krótko, żeby włosy były łatwe w utrzymaniu. Po umyciu nie trzeba się #!$%@?ć z suszarką, tylko wystarczy raz przetrzeć ręcznikiem i włosy suche (szczególnie ważne, że biorę prysznic rano).

Wszystkie inne fryzury zawsze wydawały mi się pedalskie. Ostatnio jednak w ramach #wychodzimyzprzegrywu dopuszczam zrobienie innej fryzury, np. takiej jak na picrelu.

Miotam się jednak, bo wszedłem na stronę https://www.podlinski.net/krotka-meska-fryzura-hit-2017-poradnik/ i czytam:

Jedyne co jest niezbędne do uzyskania efektu to suszarka (najlepiej ze zwężającą się nakładką) oraz pasta do włosów. Rekomenduję używanie tej pasty, osobiście ją sprawdziłem i mogę Wam polecić jako produkt który z pewnością sprawdzi się do ułożenia włosów w ten sposób.

Sposób układania:

1. Mokre włosy suszyć przy użyciu suszarki, strumieniem ciepłego powietrza. Ważne jest, aby już podczas tej czynności nadawać włosom odpowiedni kształt i układać je „do przodu”.

2. Na wilgotne włosy nałożyć środek pomagający stylizację.

3. Nałożyć na włosy pastę w ilości nasad dwóch palców i równomiernie nałożyć na włosy, zaczynając od tyłu głowy. Całość układać „do przodu”, boki ewentualnie delikatnie „w dół”.


Pasta? Co #!$%@?? Jedyna pasta jakiej używam to pasta do zębów. Czy ja jestem #!$%@?, że chcę, żeby tak pozostało?

Niby chciałbym wyjść z #przegryw, poznać jakąś fajną loszkę, ale chyba nie jestem jeszcze aż tak bardzo zdesperowany, żeby codziennie rano wcierać sobie we włosy jakieś gówno...

Jeszcze dodatkowe pytanie: co mam powiedzieć w zakładzie fryzjerskim? Boki maszynką, góra dłużej?

#modameska #wlosy #fryzura #niebieskiepaski #stulejacontent
wyjzprz2 - TLDR: Mireczki, może jest jakaś pośrednia fryzura, żebym jednocześnie wygl...

źródło: comment_gWouQxVfB1bMypTOVpeyXfzwgog35wRk.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjzprz2 no jest takie coś jak pasta do włosów
Nie spinaj się tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak jesteś hetero to i tak nikt cię nie wyrucha bez twojej zgody więc nie wiem czemu się tak tego pedalstwa boisz.
A jak nie masz 5minut rano to wstawaj 5minut wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Ja CI powiem że ciężko będziesz miał znaleźć fryzjera który Cię tak obetnie. Ja nie wiem o co chodzi ale wieloktotnie tłumaczyłem fryzjerowi jak ma mnie obciąć, ale oni zawsze jadą maszynką przy głowie i tak to nie wygląda. Kumplowi się udało, ale musiał się wręcz drzeć na fryzjera żeby się #!$%@?ł od góry po obcięciu boków.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz