Wpis z mikrobloga

A więc jestem furry i to od dawna muszę mieć jakieś zobowiązania..... Zaczynam udostępniać furry zwykłe i nswf ale nie dziś bo nie chcę mi się szukać czegoś na poziomie nie związanego z anime i innym tego typu syfem (jestem tolerancyjna ale nerdy walonce po piwnicach do postaci z anime to przegięcie ) jutro (albo na nocnej) coś się pojawi jakieś 3/4 posty

PS: Sama najbardziej utożsamiam się z wszelkimi lisami

#furry
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@NadiaSaintVincentAndTheGrenadines znaczy od zawsze nie lubiłam ludzi wole las spokój ciszę czasami brałam rower jechałam do lasu i leżałam na jakiejś polance wyobrażając sobię że jestem lisem....(miałam dziwne dzieciństwo) Nie wiedziałam wtedy co to furry i z czasem odkryłam jednak co to i zaczęłam się tym interesować.... I nie myślałam jeszcze o fursiucie itd.... jestem z Bydgoszczy i planuje studiować speleogie i fotografie
Wiem za dużo danych prywatnych udostępnionych publicznie
  • Odpowiedz
  • 0
@NadiaSaintVincentAndTheGrenadines I tak nie mam jeszcze prawa jazdy ani samochodu więc mi to nie przeszkadza a w skali imperialnej (funty zamiast kg, odległość w milach i stopach, ruch lewostronny itd.... (Chyba nie mylę pojęć)) oriętuje się nawet lepiej nisz metrycznej (kiedyś czytałam książki Verna i Tolkiena a tam mieżono systemem imperialnym i tak mi zastało ( mam termometr z skałom F° przyzwyczaiłam się) a w kwesti pieniędzy mam odłożone ponad
  • Odpowiedz