Wpis z mikrobloga

@SwedishRapistElephant już od dawna chcialem miec volvo, tym przejechalem dopiero jakies 200km od wczoraj kiedy go kupilem. Bardzo podoba mi sie praca zawieszenia - jest dość sztywne, co mi odpowiada, swietnie trzyma sie drogi. Spalanie #!$%@? tam dupa xd Nastepne bedzie v50 T5 gdzieś za poltora roku.
Niestety musisz uważać na silnik


@klocu26: jak uważać na TAKI silnik? :D Przecież on sam się prosi o klapsa w dupę. Byłem właśnie sobie trochę pojeździć "po mieście" (ostrożnie dość i tak, bo jeszcze nie znam samochodu i rozrząd do zrobienia) ale czysta przyjemność! Będzie idealny sleeper :D
@jack-lumberjack no wymieniać częściej na porządny olej, nie palowac na zimnym do odcinki, pilnować żeby nie turbo nie ladowalo więcej niż powinno, nie gasic od razu po mocniej jeździe. Chociaż w przypadku auta używanego nic nie daje gwarancji że usterka nie wystąpi. W razie czego jest możliwość wykorzystania mocniejszego bloku że starego silnika a zostawienie osprzętu i głowicy z nowszego.
no tego bez komputera albo zegara nie sprawdzisz.


@klocu26: trzeba będzie kiedyś pomyśleć o tym (o zegarze)

Chodzi o to że raz na jakiś czas dobrze jest podpiąć pod kompa i sprawdzić czy wszyztko ma takie parametry jak dała fabryka :)


@klocu26: z tym akurat nie ma problemu, będę sprawdzał dość często i tak