Wpis z mikrobloga

@Hatespinner

W co się teraz gra, że taki sprzęt jest potrzebny? Bo ja ostatnio zrezygnowałem z kupowania kompa, bo nie ma żadnych gier na PC wartych upgrade'u od czasów Wiedzmina 3.

Podłączam się pod pytanie.
Próbuję się w jakieś starocie wkręcić, które mnie ominęły, typu Fallout New Vegas, Gothic, Stalker ale raz, że mi niezbyt to wkręcanie idzie, a dwa, że do tego nie potrzeba nowego kompa.
  • Odpowiedz
@Khaine: @Christophy: @Ernwild: @Czarny_Klakier: @Sasaki_Kojiro: Robiąc za adwokata OPa, chciałbym wspomnieć, że w poprzednim wątku Szanowny Pan OP stwierdził, że pracuje w jakimśtam linuxowym środowisku deweloperskim i w tym środowisku używa się procesorów Intela. Zresztą, widzieliście jakiegoś profesjonalistę co przez ostatnie 5 lat robił na procku od AMD??????? Śmiem wątpić. SZACH MAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Januszek_z_Koluszek123: To, że w produkcyjnym środowisku używa się głównie Inteli nadal nie mówi nic na temat tego, że używa się tam ficzerów charakterystycznych dla Intela. Poza tym jeśli mówimy o serwerach, to mam wrażenie, że niedługo liczba serwerów na AMDkach zacznie bardzo szybko rosnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Januszek_z_Koluszek123: Mi bardziej chodziło o to, ze płyty pod te procki wyszły na początku roku. Maja one chip z serii 200, a niedługo pojawia się nowe procki od intela które mimo tej samej podstawki nie beda kompatybilne z tymi płytami. Będą potrzebowały już serii 300. Dodatkowo plyty z serii 300 będą kompatybilne z jeszcze kolejna seria procesorów.
  • Odpowiedz
Nie, po prostu tak się zachowuje ktoś kto chce sprawiać wrażenie mądrzejszego ale nie ma czym tego potwierdzić.


@Crosshairs: Nie. Tak się zachowujesz gdy ktokolwiek wytknie twoje elementarne braki w wiedzy. Udowodniłeś to wielokrotnie pod znaleziskami politycznymi i chyba odczuwasz masochistyczną przyjemność z ośmieszania się skoro zacząłeś się tym chwalić pod innymi tagami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz