Wpis z mikrobloga

Gdyby tak wyglądał patriotyzm w Polsce to pewnie byłbym patriotą a nie kosmopolitą z niechęcią do własnego kraju, szkoda, że dzisiaj polski patriotyzm to synonim niechęci do LGBT i Islamu:

Polacy muszą mieć szacunek do wszystkich. Obojętnie, jakich są poglądów, narodowości czy wyznania - powiedział.


Generał Zbigniew Ścibor-Rylski (pseudonim "Motyl") w marcu skończył sto lat. Jest żołnierzem Armii Krajowej, uczestnikiem Powstania Warszawskiego

#niepopularnaopinia #4konserwy #neuropa
karandash22 - Gdyby tak wyglądał patriotyzm w Polsce to pewnie byłbym patriotą a nie ...

źródło: comment_r6yzV528i7yZHfiNC0VeEnzqimOlOFOJ.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karandash22: Nie myl tolerancji z patriotyzmem. Zresztą Polacy mieli szacunek i do religii i do mniejszości, to raczej do Polaków nikt tego szacunku nie miał, bo i Litwa i Ukraina i Ruscy i Niemcy i nawet Czesi usiłowali z nami pogrywać, deprecjonować nas itp
  • Odpowiedz
@karandash22: Brat mojego dziadka był gejem, nikt go nie oczerniał itp, co najwyżej w wiosce może czasem się podśmiechiwali, ale mu to nie przeszkadzało, bo nie chodził na parady nie obnosił się z tym. W dodatku miał Adolf na imię :) tak samo z muzułmanami, tzn tatarami, to jednak taka wersja light islamu, bo Koranu nie mieli i nie czytali, tylko ustnie i wyszło pomieszanie z katolikami itp też ich
  • Odpowiedz
@sinusik: > Nie myl tolerancji z patriotyzmem. Zresztą Polacy mieli szacunek i do religii i do mniejszości, to raczej do Polaków nikt tego szacunku nie miał, bo i Litwa i Ukraina i Ruscy i Niemcy i nawet Czesi usiłowali z nami pogrywać, deprecjonować nas itp

Ale projekcja. Polacy dobrzy i tolerancyjni, ale cały świat się na nas uwziął (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Shogun_10: Pisałem, że w Polsce, jak na całym świecie są idioci, ale nie jest ich wcale więcej niż gdzie indziej. Najłatwiej wyjąć pasujace zdanie, a na resztę nie patrzeć :)
  • Odpowiedz
no widzisz, ten generał to pewnie jakiś UBek


@karandash22: idealnie trafiłeś, nie wiem jak aktualnie sprawy się mają, ale jeszcze niedawno prowadzona była przeciw niemu sprawa przez ipn o donoszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz