Wpis z mikrobloga

@Seid: wg. poola w ostatni miesiąc ok. 191j.

@Sylar: tylko jeden gtx 1080 i starczy, bo się ugotuję. Dodatkowo dałem mu radiator intela na grzbiet. Wcześniej zbijał ok. 3-4C. Teraz nic nie zbija, albo karta bez niego miałaby 75C. A tak staram się, aby trzymała 68C.
  • Odpowiedz
@Sylar: jaki model? Napięcia itp.? U mnie takie... Najstabilniejsze dla LBRY (dla innych algo typu cryptonight albo lyra2rev2 się wysypuje), a przy tym chyba najlepszy stosunek wydajność/zużycie prądu. Może trochę w stronę wydajności, bo kopać 60% monet mniej, aby było najbardziej optymalnie mi się nie widzi. Ciągle ufam, że kurs urośnie.

U mnie ten model (pierwsza recenzja :P). W sumie jakby mi gpu padło i dałoby radę zrobić zwrot kasy
Atexor - @Sylar: jaki model? Napięcia itp.? U mnie takie... Najstabilniejsze dla LBRY...

źródło: comment_dT37virOe8BAUJoqElPlKFZAvQk5vX4o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sylar: zacny stelaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co to za ssd?

Swoją drogą nie ogarniam dlaczego zamiast 1797mhz (wg. specyfikacji) mam 1924mhz bez OC w trybie boost.

U Ciebie możliwie, że jest podobnie. Na stock-boost w teorii masz 1771 mhz, w praktyce możliwe że jak ja koło 1924, a że masz (jeśli dobrze widzę) napięcie na min ustawione, stąd nie wyrabia Ci te +250mhz na rdzeń i daje core clock podobny do
  • Odpowiedz