Wpis z mikrobloga

@lewc: tak się zastanawiam ile ktoś musiał w kasy w nią wpompować bo jak to otworzy usta u próbuje się wypowiedzieć to szambo się wylewa. Kiedyś widziałem jej insta i tak oceniłem z punktu widzenia zarządzania wizerunkiem. To nie jest randomowa laska, której się udało bo miała pasje, zapał i coś ciekawego do powiedzenia. Chyba, że teraz taki target osób w przedziale 10-14 lat co zresztą nie dziwi.
  • Odpowiedz
@PrawicowyKryptoGej: podczas ćwiczeń dupa moze być nawet 2 razy większa (na potocznie zwanej pompie). Zawsze przed robieniem zdjęć dupy na instagrama blogerki wykonują określone ćwiczenia w tym właśnie celu. Tu jednak jest bardzo możliwe, ze ją delikatnie podniósł i przez to mięśnie pośladków się rozciągnęły powodując BD tzw. brak dupy.
  • Odpowiedz
@lewc zastanawia mnie jej fenomen. Jak słuchałem jej wywopseidzi, to poziom Karynki z wykształceniem zawodowym z małej polskiej wsi, wygląd też 5/10, ciało bardzo przeciętne mimo wielu pieniędzy. To samo ten jej nasterydowany chłopak, inteligencją nie grzeszy. Skąd ich fenomen, ktoś we?
  • Odpowiedz