Wpis z mikrobloga

W sobotę odwiedziłem IX Jarmark Jakubowy w Szczecinie. Jak ta niemała przecież impreza zaprezentowała się pod kątem piwnym? O tym dowiecie się z najnowszego wpisu na moim blogu.

https://www.chmielnik-jakubowy.pl/piwna-strona-jarmarku-jakubowego-szczecinie/

#szczecin #jarmarkjakubowy #piwo #craftbeer #browaryrestauracyjne #browarywyklete #pijzwykopem
Pobierz von_scheisse - W sobotę odwiedziłem IX Jarmark Jakubowy w Szczecinie. Jak ta niemała ...
źródło: comment_SwWsOtCTDyeHHI9EC8Ue0YS8YveGpvp0.jpg
  • 4
@von_scheisse: Wg mnie taka forma w Katowicach się nie sprawdziła, na Katowickim Festiwalu na Rynku. Z wolnym wejściem. Co chwilę widziało się jakiś meneli, którzy se przelewali piwo do plastiku, żebranie o cygarety. Nawet zaczepianie ze strony menelaosów. Piwny wybór dużo większy, ale na takich festynach otwartych to jest masakra.
@von_scheisse to samo pisalem pare dni temu. Jedna wielka lipa. To niema nic wspolnego z jarmarkiem. Dla mnie jarmark to miejsce gdzie kazdy cos moze sprzedac i kupic za nie wygorowne pieniądze. A tam drożyzna i jakościowo gowno. Wszystkie te produkty to atrapy prawdziwych rzemieślniczych produktow. No ok miody byly spoko. Ale wędliny czy piwo to juz syf