Wpis z mikrobloga

@dawid-rams: "ten wyżej" lol, boisz się mnie nazwać po nicku czy co? Ile jeszcze ICO scamów musisz przewałkować, żeby zrozumieć, że koniec końców ludzie zostają z bezwartościowym shitcoinem? Wiem, że to giełda, ale serio nie obchodzi Cię, że zarabiasz kosztem ich naiwności, namawiając do kupowania tego?
@iAmTS: ale wiem, że to już setne ICO na eth obiecujące super zdecentralizowane, powtarzam, zdecentralizowane, rozwiązania. I tak jak pozostałe 99 będzie nic nie warte.
@emjot86: edit do poprzedniego bo nie zdążyłem.

@iAmTS: ale wiem, że to już setne ICO na eth obiecujące super zdecentralizowane, powtarzam, zdecentralizowane, rozwiązania. I tak jak pozostałe 99 będzie nic nie warte. Ale zamieszanie trzeba robić, ktoś to po wejściu na giełdę musi kupić. Wiem, że Dawid reklamuje ICO ale w którymś momencie się to skończy i ludzie zostaną z niczym. Poza nim, on sprzeda wcześniej. I jeszcze te płatne
@dawid-rams: nie Dawid, ja sobie hodluje na lata i nie bardzo mnie obchodzi ile jest teraz %. Fajnie, że zarabiacie, ale serio nie widzisz, że masa ludzi wierzy w Twoje i Tobie podobnych słowa, a potem zostaje z nic nie wartym shitcoinem? Zresztą, głupie pytanie - ważne, że Ty zarobiłeś, a że ktoś był naiwny to jego problem. Ale nie oczekuj, że inni się będą biernie przyglądać.
info z wczoraj
The Insurex team apologises for the delay due to additional validation and logic necessary to handle the scam compensation as well as the early finish of the crowdsale. They are working with TokenMarket to generate the tokens as quickly as possible.
@Ideologia_Gender: Może spadnie a może nie spadnie, na razie nikt nie handluje. Widać że raczej nikt poniżej 0.002 nie będzie się kwapił oddawać.

To zebrało tylko 7 milionów więc cap jest mikroskopijny przy tej cenie. W top 100 by go nie było widać.