Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku sprzedaży karnetów. Liczyłem, że 12 000 to będzie absolutny max. A tutaj taka niespodzianka. Z osobistych sukcesów to udało mi się namówić na karnet trzech nowych kiboli. Zajarali się pierwszym meczem na jakim byli z.... Huraganem Morąg. To jest Widzew! Bez znaczenia jaki rywal tutaj zawsze Serce Łodzi bije na pełnych obrotach - nadciśnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Możemy być z siebie dumni Panowie. Brak sportowego sukcesu nie podminował nas i pokazujemy sportowej Polsce, że byliśmy, jesteśmy, będziemy i mamy się świetnie.

Z ciekawostek: kumpel, który ma firmę chciał znów wykupić karnety Super VIP. Nie śpieszył się, bo myślał, że na spokojnie je zakupi. Przeliczył się. Wszystkie Super VIPy rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Coś pięknego - biznes również tym żyje :)

Do zobaczenia przy al. Piłsudskiego 138!

PS. Tło tagu #widzew wygląda świetnie! Brawa dla @moczy_morda !
#widzew #lodz
  • 7
@Stewie1910: @rafalinho007: a powiedzcie mi jak to jest jak bym chciał iść na mecz tak po prostu z ulicy? Jak kupić bilet, trzeba wcześniej podejść na stadion czy da się przez neta?

Chciałem kupić karnet ale stwierdziłem, że najpierw pójdę kilka razy tak pokibicować. Nie mam za bardzo z kim chodzić (znaczy miałbym ale przedłużali karnety i nie miałem jak koło nich kupić).
na jakim byli z.... Huraganem Morąg. To jest Widzew! Bez znaczenia jaki rywal tutaj zawsze Serce Łodzi bije na pełnych obrotach - nadciśnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Możemy być z siebie dumni Panowie. Brak sportowego sukcesu nie podminował nas i pokazujemy sportowej Polsce, że byliśmy, jesteśmy


@maciek30_pl: Kupuj na tej samej trybunie i tak sobie do nich przejdziesz. Na bilety bym nie liczył bo możesz nie
@maciek30_pl: Możesz kupić bilet przez neta, wydrukować go sobie w domu i przy wejściu na trybunę pokazujesz go wraz z dowodem.
Żeby zdobyć bilet możesz czekac do otwartej sprzedazy na stronie widzew.com, albo znaleźć sobie kod zwalniający miejsce na forum ewidzew albo jakieś widzewskiej grupie na fb. Taki kod oddaje osoba która ma karnet ale nie może być na meczu.