Wpis z mikrobloga

Krotka pilka: pady z xbox 360 dzialaja pod xbox one? Gdzie wyczytalem, ze nie..no ale az mi sie nie chce wierzyc w to, ze majac takich padow kilka bede musial kupowac kolejne do xbox one
#xbox360 #xboxone #konsole
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reptilejan:
"Czy mogę używać przewodowego/bezprzewodowego kontrolera, akcesoriów (kierownica, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy itp.) lub zasilacza dla konsoli Xbox 360 z konsolą Xbox One (lub odwrotnie)?

Nie. Kontrolery i akcesoria działające z konsolą Xbox 360 nie będą działać z konsolą Xbox One (i odwrotnie). Nie można podłączyć zasilacza konsoli Xbox 360 do konsoli Xbox One, a ponadto nie spełnia on wymagań dotyczących zasilania nowej konsoli."
Ze strony Microsoftu
  • Odpowiedz
  • 0
@Storczycki
@PanKarmelek co za DNO. Byle tylko gracze wiecej wydali. Orientujecie sie chociaz, czy pad przewodowy xbox one bardzo rozni sie w trzymaniu od tego z xbox 360? Zalezy mi bardzo, zeby nie wystawaly zadne klapki na baterie ani inne atrakcje, tak jak to jest w bezprzewodowym x360 , ktorego po 30 min gry sprzedalem, bo byl tak niewygodny
  • Odpowiedz
@reptilejan: Pad od one jest pod każdym względem lepszy. Znacznie wygodniejszy i precyzyjny. Po roku grania na one dosyć niewygodnie mi się gra na x360 właśnie ze względu na pada.
  • Odpowiedz
  • 0
@nukleon ok, ale mowisz o przewodowym, czy bezprzewodowym? I w porownaniu do przewodowego x360 jak wypada one z tylu szczegolnie? Nic tam nie wystaje tak? Czyli pad xbox one przewodowy i bezprzewodowy roznia sie czyms konkretnym?
  • Odpowiedz
  • 0
@nukleon serio? o, to dobrze wiedziec, dzieki za informacje. Czyli wszystkie pady xbox one maja miejsce na kabelek tam na gorze i mozna je podlaczyc do konsoli jak rowniez i do PC w razie czego? I tez tym samym kabelkiem moge ladowac jak rozumiem?
  • Odpowiedz
@reptilejan: jak masz akumulatorekto możesz ładować. Pad od xbox one jest lepszy od x360 pod każdym względem, więc zmiana na plus. ;-)
Jak coś mam do sprzedania pady od xone :P
  • Odpowiedz