Wpis z mikrobloga

Byliśmy pod sejmem, nasza transmisja dotarła do ponad 200 000 odbiorców. W tym samym czasie TVP po raz kolejny udowodniło, że stało się niczym innym, a tubą propagandową obecnych rządzących z Prawa i Sprawiedliwości, przypominającą coraz bardziej telewizję nie "narodową", lecz reżimową.

Obrzydliwe nagłówki, atakujące dzisiaj protestujących pod Sejmem - w tym i nas, Liberalnych Demokratów - ludzi troszczących się o państwo prawa i niezawisłość sądów, ludzi broniących demokratycznych i europejskich wartości, nazywały dzisiejsze manifestacje "nawoływaniem do puczu", a protestujących - "opozycyjnymi bojówkarzami". Jesteśmy niezmiernie dumni, że zaliczamy się do tego zaszczytnego grona obywateli, jednak Jacek Kurski najprawdopodobniej pomylił strony konfilktu - jedyną siłą polityczną przeprowadzającą zamach stanu jest PiS. Nie ma zgody na upolitycznienie i przywłaszczenie przez jedną partię władzy sądowniczej, nie ma tolerancji dla wrogów demokracji, nie ma przyzwolenia na oczernianie w publicznych mediach obywateli różniących się światopoglądem od rządzących.

#neuropa #tvpis #bekazprawakow #4konserwy #kod #polska #polityka
Pobierz
źródło: comment_iri77D3qNe97gjsy3WjptS4LZHfY9RyS.jpg
  • 32
@wesoly_urolog: czy na samo pożegnanie wyciąganie ludzi z autokarów i przykładne układanie na glebie, ogólnie nie było tak przyjemnie jak w zeszłym roku, a specjalnie nic się nie zmieniło. organizator ten sam, uczestnicy ci sami, debile w dresach też byli, a jednak obyło się bez tego.
@stan-tookie-1: MN na którym przez wiele lat, rok po roku palono tęcze i rzucano kostką brukową. Biedne prześladowane środowiska narodowe. Nawiasem - jak mogliśmy trąbić o jakiejkolwiek stronniczości za rządów PO-PSL gdy jeszcze wtedy Liberalni Demokraci nie istnieli?

Szkoda gadać gdy znowu jedyny argument na wykopie to "a za PO...". A u was murzynów biją.
Pobierz
źródło: comment_6lioUwTDn2ppPKj0ZmkfcZDR9cpHMrQ5.jpg
@LiberalniDemokraci: chyba coś złe zdjęcie wkleiłeś, w listopadzie z reguły nie biega się w krótkich spodenkach i krótkim rękawku.

MN na którym przez wiele lat, rok po roku palono tęcze i rzucano kostką brukową. Biedne prześladowane środowiska narodowe.


@LiberalniDemokraci: opowiadałem o swoich przygodach, kiedy to nic nikomu nie robiłem a zostałem poczęstowany gazem, kilkukrotnie wyciągany z autokaru przez oddziały prewencji w pełnym rynsztunku, wielokrotnie legitymowany za to że szedłem z
na manifestacjach opozycji nikt niczego jeszcze nie podpalił i nie zdemolował.

@LiberalniDemokraci: no właśnie i zostałeś za to wyciągnięty z autokaru a wcześniej na samym marszu potraktowany gazem?(mam nadzieję, że nie) ja niczego nie podpaliłem, anie nie zdemolowałem, a jednak zostałem tak potraktowany.