Wpis z mikrobloga

Już dzisiaj rusza druga kolejka fazy grupowej Złotego Pucharu CONCACAF!
Tym razem oba mecze zostaną rozegrane na BBVA Compass Stadium w Houston w stanie Texas.

1:30
Kostaryka - Kanada
Powtórka w środę o 8:00 i 15:30 na antenie TVP Sport

4:00
Honduras - Gujana Francuska

Wyniki grupy A w pierwszej kolejce:
Gujana Francuska - Kanada 2:4
Honduras - Kostaryka 0:1

Tabela grupy A:
Pozycja-drużyna-punkty-bilans bramkowy
1. Kanada | 3 | +2
2. Kostaryka | 3 | +1
3. Honduras | 0 | -1
4. Gujana Francuska | 0 | -2

Do dalszej fazy turnieju awansują dwa najlepsze zespoły każdej grupy oraz 2 najlepsze zespoły z trzecich miejsc.

#promujemyconcacaf #goldcup #pilkanozna
Pobierz MSKappa - Już dzisiaj rusza druga kolejka fazy grupowej Złotego Pucharu CONCACAF!
Ty...
źródło: comment_Z2op8bHpDylfk1a5zY3gdHTbYesjOHZE.jpg
  • 7
@Krystianek2k01: To mogą być dwa bardzo wyrównane spotkania, ale jeśli miałbym stawiać na kogoś to Kostaryka i Honduras, jednak stawiałbym na dwa remisy. Gujana Francuska kiepsko weszła w spotkanie z Kanadą, ale był moment, kiedy potrafili ich zdominować, więc z Hondurasem mogą być groźni.
Z obu spotkań najbardziej mnie ciekawi co pokaże ten 16-letni Davies z Kanady. Po genialnym poprzednim meczu boję się, że spali się w spotkaniu z Kostaryką.
Jak kogoś można zacząć obserwować na wykopie? Bo konta za często nie używam, ale widze że są ludzie którzy podobnie jak ja interesują się piłką nożną i chciałbym nieraz podyskutować, a widze że jesteś bardzo mocno zorientowany w amerykańskiej piłce
@Krystianek2k01: najedź na nick danej osoby i pod zdjęciem profilowym masz "obserwuj". Nie przesadzałbym z tym zorientowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio przez prawie pół roku w ogóle nie miałem styczności z piłką, ale Gold Cup czy Copa America to święto i zawsze wraca moja miłość do amerykańskiej piłki.