Wpis z mikrobloga

Witam. Moja dziewczyna nie ma okresu już 30 dni. Współżyjemy ze sobą często, z gumą jak i s-x przerywany. Dajcie jakieś porady co możemy zrobić bo ja już k---a nie wiem...
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niewiemococho a mogłeś walić gruche :) jak dochodzi do stosunku i to jeszcze przerywanego to trzeba mieć świadomość,że któregoś dnia może z tego być dziecko. Najważniejsze żeby było zdrowe ;)
  • Odpowiedz
@niewiemococho: Bierz odpowiedzialność za swoje czyny i myśl głową a nie p-----m. Przyjemności przyjemnościami ale powinieneś wiedzieć jaki może być skutek stosunku przerywanego.

Życzę Wam żeby ten okres wreszcie się pojawił, choć nie będzie gwarantować spokoju. Najlepiej sprawdzić testem ciążowym lub wizyta u ginekologa.

Masz nauczkę na przyszłość....w razie wpadki.... bądź mężczyzną.
  • Odpowiedz
@niewiemococho: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od
  • Odpowiedz
@niewiemococho: Najlepsza metoda antykoncepcja to szklanka wody przed. Pamiętaj o zmianach hormonalnych u różowej, macie dopiero po 16 lat. Powoli wkraczacie w ten "dorosły" wiek i to wszystko dopiero się kształtuje. A jak chcesz wiedzieć od razu to leć do Rossmann"a i kup test.
  • Odpowiedz
  • 19
@niewiemococho rob test. Rano. Wszystko bedzie jasne. Bycie rodzicem to zajebiste hobby. Nawet nie tak drogie. Tylko ty bedziesz miec dwojke do wychowania od razu.
  • Odpowiedz