Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki chciałbym wam wyjaśnić jedną bardzo ważną rzecz, która dotyczy #turystyka.
Jeśli ktoś z was, kiedykolwiek nie widział zamku w #malbork to na prawdę polecam (i nawet na piwo mogę iść wtedy!!). A jeśli ktoś już tu był to wie jak jest xD dziś znalazłem konto na wykopie, chyba nawet oficjalne (pik ril) to aż kwiklem. Szanujmy się ale #!$%@? w Malborku nie ma nic prócz zamku który jest świetny. Nie ma dobrego pubu do którego można wyskoczyć. Nie można nad Nogatem piwa się napić bo miejska ma oczy nawet w klamkach kibli.ulica Kościuszki (ta która od dworca prowadzi do zamku) to #!$%@? parodia. Z tego co z pamięci jestem w stanie naliczyć to są tam 3 apteki, jeden spozywczak, w którym jest ciepłe piwo, lodziarnia a reszta to banki, kwiaciarnia i kutaz wielki. To jest jakieś #!$%@?. Zamiast miasto zainwestować w promocję i umożliwić otwarcie kilku miejsc gdzie można iść to pozwalają na zajmowanie przestrzeni gdzie powinien być deptak i kawiarenki na #!$%@? biznes aptekarsko bankowy xD no god plz kill urself. W #elblag jest masa fajnych miejsc, żeby usiąść a tu? To #!$%@? ma basztę, spiżarnię, alternatywę i kuniec mieście gdzie wieczorem można coś ciekawego zrobić i pogadać z ludźmi.

Najlepsze jest hasło reklamowe Malborka:

'Malbork, jeden dzień to za mało.'


Elo benc.

#malbork #pomorskie #turystyka
N.....s - Mirki, Mirabelki chciałbym wam wyjaśnić jedną bardzo ważną rzecz, która dot...

źródło: comment_rDAPW1mKFzuWhNWTA86IeMQGdhnLyXsf.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Nomadus: Dawno, dawno temu pojechałem z kolegą do Malborka. Godziny popołudniowe, środek zimy. Jeździmy sobie po tym Malborku a tam cicho, głucho, ani żywej duszy.

W końcu - jakaś hala? Lodowisko. Wchodzimy i przesympatyczna Pani wydająca łyżwy z promiennym uśmiechem pyta nas w czym może pomóc.

No to ja pytam - co tutaj w tym Malborku można zrobić? Gdzie pójść? Gdzie coś zjeść? Napić
  • Odpowiedz