Wpis z mikrobloga

@alphabeta: Płaszczak Płaszczakiem ale mi tam się wczoraj zrobiło ciepło na serduszku gdy KAczyński powiedział do opozycji "Niedoczekanie wasze zanim zrobicie w Polsce to co na zachodzie w temacie uchodźców"
@tell_me_more: nabierają się to co najwyżej na zachodzie o papce multikulti,a to że pis gra tematem uchodźców bo widzi,że wielu Polaków ich nie chce to nie znaczy,że ten problem jest zmyślony
Nie jest,spraszanie do Europy setek tysięcy muzułmanów jest idiotycznym pomysłem
@Hamouma: W przypadku Polski problem jest zmyślony totalnie. Tylko że tobie już nikt tego nie wytłumaczy. Wystarczy, że politycy szarpną za sznurek i ty już tańczysz dokładnie tak, jak ci zagrają. Wystarczy że ci krzykną "muzułmanin!"

Nie jest,spraszanie do Europy setek tysięcy muzułmanów jest idiotycznym pomysłem


I na przykład masz omamy, ze ktoś "sprasza" muzułmanów.

BTW, w Niemczech w ostatnim sondażu CDU/CSU ma 40% poparcia, a AfD 7%. Jakieś refleksje? Ślad
Wystarczy że ci krzykną "muzułmanin!"


@Andreth: Naprawdę stajesz się powoli nudna....
Rozmowa z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę,coś sobie ubzdurasz i #!$%@?,klamka zapadła.Widzę,że Twój avek jest nieprzypadkowy
Nie mam nic do muzułmanów,trudno żebym żywił negatywne uczucia do ponad miliarda ludzi.Sam często wpadam na kebaba na dworcu prowadzonym przez Pakistańczyków,bardzo mili ludzie,to samo Tatarzy
Co innego natomiast spraszać do Europy setki tysięcy ludzi nienznanego pochodzenia w nieznanym celu,którzy wprowadzają zamęt,chaos,niepokój
@tell_me_more: Niekoniecznie jeśli dana osoba ma setki wypowiedzi jak idzie korytarzem, jest zaczepiana po wyjściu z samochodu itp. Czym innym są konferencje prasowe na które dana osoba się przygotowuje.

Najpierw zarzucasz, że wybrałem niereprezentatywną próbkę, a potem stwierdzasz, że nie podasz reprezentatywnej :)...

Wybrałeś to co ci pasowało do tezy.
Już pomijam fakt że starasz się podsumowywać pracę ministrów na podstawie tego jak się wypowiadają ( ͡° ͜ʖ ͡
@Wujek_Mietek: PO. Mają fachowców, przez 8 lat dobrze rządzili. (SLD sie najlepszych ludzi - Kwaśniewski, Cimoszewicz - pozbył, poza tym większość jest zwyczajnie stara). Zresztą, PiS kadrowo jest naprawdę fatalny, nawet .N ma lepsze. Mnie się marzy rząd bezpartyjnych fachowców.