Wpis z mikrobloga

@kubaczka: a ta droga błękitu nie będzie wołać jak coś się będzie działo? I mam pytanie czy tylko boty bo wyprowadzeniu z równowagi np kopnięciem mogą wykonywać riposty?
@Xardin:

Quest tego goscia w Firelink, ktory wyglada jakby sie urwal z Bloodborne (Leonhard). On sam ci na poczatek daje 5 cracked red orbow, a potem

1. Zapal bonfire w Cliff Underside
2. W lokacji z Onionbro i ognistym demonem wez Pale Tongue
albo
2. Uzywajac jednego z cracked orbow zrob komus inwazje i w ten sposob dostan Pale Tongue
3. Wroc do Leonharda, powinien ci dac normalnego red orba. Jakby
@Xardin: Rysik sie w Firelink kupuje od ktoregos NPC, chyba od staruchy. Nawiasem mowiac, malo kto cie bedzie przyzywac jako Mound Maker do pomocy, bo raczej wszyscy sie juz obecnie orientuja, ze MM moze bic wszystkich lacznie z hostem. Do robienia faktycznych inwazji jako MM dalej ci jest potrzebny ten red orb.
@Xardin: jak masz dlc ashes of ariandel po pokonaniu bossa opcjonalnego pojawia się opcja przy ognisku walk na arenie z innymi graczami, jeśli ty chcesz nawiedzać to red orb jak chcesz spotykać innych graczy u siebie, road of sacrifice często nawiedzają a także lokacja po pokonaniu pontyfika gdzie leżą giganci a biskupi strzelają z balkonu