Wpis z mikrobloga

Nie wierzcie recenzjom #pyszne / #pysznepl, to są niezłe #!$%@?. Sopocka pizzeria ( https://www.pyszne.pl/opinie-rucola-na-okraglo-sopot ) zaliczyła fuckupa i z soboty na niedzielę po prostu nie rozwoziła zamówień (mimo że je akceptowała), zero kontaktu, nie odbierali telefonów, czekałem do 4 rano (!) na pizzę i nic. Na Pyszne na drugi dzień pojawiły się co najmniej 3 komentarze negatywne, ale po paru godzinach zostawili tylko jeden (mój też wycięli). Dostałem z pomocy Pyszne kod zniżkowy, ale zero odpowiedzi na to dlaczego pokazowali komentarze i oceny. Hajs się musi zgadzać - nie można pogrążać pizzerii, w końcu przynosi prowizje.

W każdym razie, ostrzegam #sopot #gdansk #gdynia #trojmiasto - nie kupujcie #pizza u tych ciuli z Rukoli na Okrągło, przynajmniej w weekendy, i nie wierzcie recenzjom Pyszne.pl.

(Podejrzewam że się ujarali - byłem raz w Rukoli na Monte Cassino i byli wyraźni uhahani przed zamknięciem ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Pobierz n.....o - Nie wierzcie recenzjom #pyszne / #pysznepl, to są niezłe #!$%@?. Sopocka pi...
źródło: comment_UqccAHYuPd9XUyeFzlCdCPkQfag8n4Yy.jpg
  • 36
@neoneo mi kiedyś też zaakceptowali zamówienie, a dopiero na drugi dzień dostałam smsa że mieli awarie i zamówienie nie zostało zrealizowane więc wysyłają mi kod rabatowy. Dobrze że sama na to wpadłam i jeszcze w dniu zamówienia zadzwoniłam do pizzerii, która miała realizować zamówienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michal_bi: Patrząc na Twoje konto i czas wpisu na FB rozumiem, że rozmawiam z Rukolą :). Cóż, mętne odpowiedzi pyszne.pl w temacie znikających komentarzy wskazują, że rzeczywiście cała wina może być po ich stronie (aczkolwiek z mojej perspektywy nie mogę mieć pewności). W takim wypadku szkoda, że ucierpieliście, bo pizzę macie bardzo dobrą, ale dla klienta co jest winą pośrednika, a co waszą jest niestety nieodróżnialne - jest potwierdzenie przyjęcia zamówienia
@neoneo: Dzięki za dobrą opinię o smaku pizzy :) Odnośnie znikających recenzji - stawiamy tu na opinię każdego klienta. Nigdy nie kasowaliśmy i nie będziemy ich gdziekolwiek kasować (ba, Facebook nawet nie ma takiej opcji - chyba, że ogólnie wyłączy się oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Na system oceniania na pyszne.pl nie mamy natomiast wpływu. Mamy za to świadomość, że Pyszne stawiło nas w nie do końca
@neoneo: + złotówkę za płatność kartą. To nie jest prawda, a swoją poprzednią wypowiedź warto doprecyzować, bo naród jeszcze by uwierzył, że od kebaba o wartości 10 zł, pyszne bierze 5 zł.