Wpis z mikrobloga

Mam ogromny szacunek do samobójców. Uważam że trzeba wykazać się dużą determinacją, odwagą i samokontrolą aby popełnić czyn unicestwienia samego siebie. Przeważnie inni będą próbować odwodzić od tego czynu, ponieważ dla nich lepiej jest aby potencjalny s-------a został i dostarczał im towarzystwa lub służył w inny sposób. Jednak ostatecznie największe prawo do życia i ciała ma osoba w nim osadzona. Akt samobójstwa to postawienie kropki po tym ostatnim zdaniu. Skowyt posądzających o słabość czy tchórzostwo to tylko próba kontroli.
#niepopularnaopinia #samobojstwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@khejit: czy ja wiem, jak ktoś nie potrafi sobie poradzić z życiem to raczej popełnia s---------o, jednostki spełnione raczej nie mają takich myśli, bo po co mieliby się zabijać jak życie dla nich jest pasmem wyzwań. Dla ludzi którzy wybierają s---------o życie to pasmo porażek...
  • Odpowiedz
@khejit: @shenzhou: @wyoming: a ja nie szanuję ludzi, którzy sami gardzą własnym życiem. to wszystko co mają, ale decydują się go pozbyć bo nie jest 10/10. egoizm. nie bronię nikomu, ale nie szanuję egoistów. tym których przed śmiercią czeka tylko agonia dałoby się jeszcze usprawiedliwić. ale zazwyczaj ludzie specjalnie zakładają klapki na oczy nie chcąc widzieć szans na poprawę swojego losu. jeśli już Twoje życie jest
  • Odpowiedz