Wpis z mikrobloga

  • 0
@CoyJared jak można mieć przyjemność z czytania książek? W życiu przeczytałem jedną i to nie do końca bo zapomniałem o czym przed chwila czytałem. Porażka
  • Odpowiedz
@klinQQ: Jak wielu, lubię historie, oraz lubię się uczyć. Dla mnie czytanie jest przyjemniejsze np od oglądania filmów, bo dużo bardziej pobudza wyobraźnię. Do tego oprócz ciekawych historii jest jeszcze element rozwijania świadomości, osobowości czy intelektu oraz wiedzy. Czytanie książek dużo bardziej mnie stymuluje i dzięki niemu dużo sprawniej się rozwijam, w odróżnieniu od innych aktywności. Btw.Czytanie w sieci to nie czytanie książek, bo zupełnie inaczej mózg pracuje - jest
  • Odpowiedz
  • 1
@klinQQ to spróbuj słuchać audiobooków np. Do spania. Nie chodzi o sposób tylko o treść, jeżeli były filmy które fabularnie r-------y cie na łopatki to uwierz mi, że są książki które potrafią r------c na kawałki.
  • Odpowiedz
@CoyJared: O stary, zazdraszczam mocno, mocno. Dużo taki pakiet kosztował? Tzn, bardziej mi chodzi o to, czy masz jakieś fajne źródło z ciut tańszymi książkami, bo jak sobie pomyślę, ile normalnie trzeba by za to zapłacić to mi smutno, że te książki są u nas tak drogie :<
  • Odpowiedz
Kupiłem Atlas Zbuntowany żeby się oderwać od Murakamiego (1Q84 kończylem drugi tom). Nie doczytałem tylko ile to ma stron... Jak przyszła paczka to myślałem że ktoś mi cegłę przysłał...
  • Odpowiedz
@CoyJared: Czekam na czasy, kiedy będę mógł swobodnie ot tak, raz na jakiś czas, wydać kilka stów na książki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciężkie studenckie czasy..
  • Odpowiedz
Czemu jaracie się atlasem, ta książka to obraza inteligencji, gniot jakich mało,
A jakoś nie wierzę, że podobają wam się opisy Ameryki, jakoś fanów Orzeszkowej tu nie widziałem xD
  • Odpowiedz