Wpis z mikrobloga

Conquest of Elysium 4 przypomina sen narkomana albo dobrze rozwiniętą chorobę psychiczną.

Zacząłem grę królem trolli. Po kilku turach przyszła jego matka i poszli zbierać grzyby. Na zachodzie odkryłem kolonię krasnoludów, które jak wiadomo rozmnażają się jak mrówki - królowa roju siedzi w kolonii i rodzi nowe krasnoludy co turę. Na wszelki wypadek spuściłem im łomot przy pomocy grzybowego smoka kupionego za tysiąc grzybów. Król stracił oczy w walce, ale szybko mu odrosły. W międzyczasie czarnoksiężnik z południa zginął walcząc z łosiem. Wygraliśmy.

Bardzo polecam tą grę, jest kompletnie #!$%@? a na steam można ją właśnie kupić 75% taniej.

#gry #strategie #pcmasterrace #steam #perlyprzedwieprze
Niedowiarek - Conquest of Elysium 4 przypomina sen narkomana albo dobrze rozwiniętą c...

źródło: comment_dCp9hbJHB3GJu4oQLOBdb7JG3Z39ONXM.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: Grałem trochę w 3 i teraz kupiłem na promocji tą część, ale jeszcze nie włączałem. Z tego co widziałem to zmienili trochę system walki, mam nadzieję że na lepszy.

A w Dominions grałeś? Też od tych samych twórców.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: Może i bardziej pod multi, chociaż od biedy da się grać i na singlu, szczególnie jak ktoś jest początkujący.

Obie te serie gier lubię, ale mogliby trochę popracować nad A.I. Nie wiem jak w 4, ale w poprzedniej części komputer potrafił robić dość debilne rzeczy czasami.
  • Odpowiedz