Wpis z mikrobloga

@starfucker: gdybyś dał znać wcześniej to być może byśmy się zgadali, a w takim wypadku może kiedy indziej. Gdybyś jeszcze kiedyś szukał kogoś do gry to daj znać, ale z większym wyprzedzeniem czasowym :)
@dzangyl: do przyszłego wtorku mam urlop, więc może byc jutro, pojutrze, w piątek... Jednak najbardziej pasują mi godziny popołudniowe i wieczorne, bo od rana katuje rower. Daj znać w PW t na pewno się jakoś ustawimy. Jeśli do tego dobrze grasz, to tym lepiej bo mam kilka pytań co do technik :D
@fredzel: hmm no tak z 8 stołow będzie lekko, dobrej jakości. Są w square stoły do snookera? Zawsze chciałem spróbowac się na żywo ale nigdy nie miałem okazji, a w sumie nie mam tak daleko.
@dzangyl: i o to mi własnie chodzi, niestety moi znajomi nie widzą w poolu ciekawej rozrywki, więc musiałem udać się tutaj. Daj tylko znać jak będziesz mieć czas, to popykamy sobie troszkę.
@starfucker: Nie, snooker w Krk to chyba na Mogilskiej i Frame na Smolki w Podgórzu. W Square bilard (pool) - 9 stołów, piłkarzyki - 4 stoły, dart i stół do pingponga ;)
Jakbyś chciał się poduczyć to w sumie dobre miejsce, drużyna Square'a gra w drugiej polskiej lidze bilardowej, w lidze klubowej 4 ligi, tyle że wpisowe trochę kosztuje, ale w zamian treningi za darmo :P