Wpis z mikrobloga

@maciejkack: #!$%@? windowsa, ja jak składałem kompa za 4100 (podobny do twojego ale stara generacja I5-6500 itd) to zadzwoniłem do znajomego informatyka i zapytałem czy mi windowsa zainstaluje. Windowsa zainstalował z genereratora, wszystko śmiga a za wszystko dałem mu 5 dych. Jak masz jakieś znajomego co ogarnia to zadzwoń do niego o tego windowsa ;p
@maciejkack: Monitor najlepszy w tej cenie, jedyny minus to brak regulacji kąta pochylenia ekranu, nie da się nic zmienić. Zasilacz starcza bo ma realnie 450w i nawet podkręcony procesor nie przeszkadza. Jedyna rzecz jaką ja bym na dzień dzisiejszy zmienił, to zakupiłbym GTX 1070. Na płycie MSI masz banalnie proste i bezproblemowe podkręcanie procesora.
@mmaku89 podczas wylamywania sledzia caly panel z tylu sie wygina, zaraz po zakupie i montowaniu napedu sledz sie wylamal i jedna zaslepka lata, na srodku obudowy palak ktorego nie moglem wykrecic, front panel przy podlaczaniu sluchawek niejednokrotnie chowal mi sie do srodka obudowy
@maciejkack: Zapomniałem, później dokupiłem 2x4 GB i masz rację zapełniłem wszystkie sloty. Pomyślałem tak że za parę lat będzie trzeba zmienić znowu cały komputer ponieważ optymalizacja gier stoi prawie w miejscu bo skok technologiczny jest duży i producenci oprogramowania nie muszą się starać. Czyli do tej płyty głównej nie włożę procesora nowej generacji, nowszego ramu i nie wiadomo jakiej nowej karty. Dysk ssd który zakupiłem jest na kościach MLC.

P.S Możesz
@Nadox: Aha dzięki. obawiałem się że coś z nią jest nie tak i wychodzi to po czasie.
Z powyższych mogę potwierdzić tylko to o napędzie. Jak montowałem cd rom to nie mogłem go zapiąć więc wyebałem mocowanie i przykręciłem na wkręty.