Wpis z mikrobloga

Dziś ostatni egzamin na studiach! Jeśli zdam, to zostaje tylko obrona mgr. Dajcie parę plusów na szczęście żebym nie musiała poprawki pisać i mieć już ten etap życia za sobą:-D
#studia #studia
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@joteska jestem w trakcie szukania pracy na pełny etat. Trochę dobija mnie fakt, że po licencjacie oddzwaniali z zaproszeniem na rozmowę praktycznie z każdego miejsca, gdzie coś wysyłałam, a teraz oddzwonili tylko z jednego. Ale może dlatego że to staże były:-D
  • Odpowiedz
@joteska jestem w trakcie szukania pracy na pełny etat. Trochę dobija mnie fakt, że po licencjacie oddzwaniali z zaproszeniem na rozmowę praktycznie z każdego miejsca, gdzie coś wysyłałam, a teraz oddzwonili tylko z jednego. Ale może dlatego że to staże były:-D

Nie no, myślę że wcale nie dlatego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rudelusterko: aktywnie chcę zmienić pracę, w sensie wysyłam dużo cv i chodzę na rozmowy. W tamtym roku był zdecydowanie większy odzew ze strony pracodawców. No i było więcej ofert. Więcej ofert= roszady wśród pracowników. Natomiast teraz pojawiła się jakaś stagnacja i większość trzyma posadę. Mówię akurat o handlu i przedstawicielach handlowych.
  • Odpowiedz
  • 0
@K1ngKunta nie polecam. Raz, że za dużo teorii typu Historia marketingu, dwa, że pracodawcy w tej branży raczej nie patrzą na ten kierunek tylko na doswiadczenie i staże na studiach ale wyłącznie w zawodzie. A no i certyfikaty Googla.
  • Odpowiedz
nie polecasz? tez chcialem isc na marketing, myslalem, ze sie naucze albo chociaz na zarzadzanie


@K1ngKunta: Jeśli temat Cię naprawdę interesuje (i nie jesteś z tych co biorą pierwszy lepszy kierunek, byle studiować) to jak najbardziej polecam. Postaraj się tylko wybrać odpowiednią uczelnię, taką, która stawia przede wszystkim na praktykę, a nie przestarzałą teorię. I jeśli mogę coś doradzić - wybierz studia zaoczne. A czas, który w ten sposób zaoszczędzisz,
  • Odpowiedz