Wpis z mikrobloga

#mirkowycznyn małe #ogloszenie
Jestesmy już po alfa testach naszej zabawy i dziś miała wejść wersja finalna ale lekki problem ma kolega od #bitcoin dlatego sądzę iż oficjalne rozpoczęcie będzie do wtorku.
Dla tych co nie wiedzą o co chodzi dam krótkie faq:
Zabawa przypomina mirkowyzwanie ale jest o wiele trudniejsza, nie głaskamy się po jajajch i robimy takie rzeczy że oj.
Zadania zdadzą się awykonalne ale... każde zostało przetestowane przez harcerzy i się da.
Zawołałem tag bitcoin to już mówię o co chodzi, będzie opcja założenia się że to zrobisz.
Czyli wybierasz w ciemno zadanie, wpłacasz około 5zł w BTC do puli zadania.W piątek wieczorem otrzymujecie ma raz wszyscy zadania. Robicie je, zdajecie relację na mirko i zebrana w puli kwota będzie dzielona między tych co zaliczą.

część zadań ma terminy 48h więc proponuje nie robić dużych planów na ten weekend

Jak jakieś pytania to pytać, to ogłoszenie to zgrubny opis i finalne zasady zabawy mogą się nieznacznie różnić od tego co napisałem.

Ps. Ja nie odpowiadam za bitki tylko mój kumpel z mirko, poznacie go przed wysłanie spokojnie.
  • 3