Wpis z mikrobloga

Ku**a nie daje rady już w tej robocie. Prezes z kierownikiem(wazelina 100%) twierdzą, że jeszcze jako naród nie dorośliśmy do odpowiedzialnej postawy wobec imigrantów. Powinniśmy brać przykład z anglików i niemców którzy we własnym zakresie pomagają biednym uchodźcom, akceptują ich "kulturę" itp. Przecież to jest jakiś dramat. Staram się rzucać logicznymi argumentami, że to sami faceci prawie, mogą pomagać im inne kraje arabskie, można pomagać na miejscu, przeprowadzać weryfikację, nie chce im się pracować, statystyki gwałtów itp. Nic nie trafia. Zostałem ogłoszony pisorem i katolem bez poczucia odpowiedzialności xD.
#imigranci #pracbaza #niemcy ##!$%@? #krolowaeuropy
  • 9
@NiespodziewanaRiposta: nie wiem o co Ci chodzi kolego sympatyczny. Mówię zupełnie o czym innym i nie napisałem, że jako naród jesteśmy świętsi od papieża xD. Napisałem, że nie zgadzam się ze zdaniem na temat imigrantów zarobkowych.
@swhite: niepotrzebnie się wdajesz w dyskusje polityczne w pracy. nikogo nie przekonasz a narobisz sobie wrogów. w pracy to się powinno rozmawiać o pracy. a szybki argument? kraje postkolonialne niech przyjmują bo mają dług do spłacenia. Polska kolonii nie miała to niech #!$%@?ą. proste (òóˇ)