Wpis z mikrobloga

Czemu serwisy typu interia nie wymuszą rejestracji do komentowania artykułów? Przecież to (i inne tego typu serwisy jak onet czy wp) największe rakowisko w internecie ()

Artykuł o płonącym wieżowcu w Londynie a w komentarzach:
-"Kiedy pożar pewnej willi na Żoliborzu...?'
-"Za PO tak by wyglądała Polska w najbliższych czasach jak ten wieżowiec. Tak tak tępe Lewaki minusujcie."
-"Nie lekajcie się nie lekajcie esbecy w Polsce na ratunek spieszy wam rudy karypel o koslawych nóżkach w klebie mierzacy 1.60 już każe zaprzegac siwa kasztanke grasia już chwyta zamiast szabli rozczochrana bienikowska i gna was ratować wasze esbeckie nalezne wam emeryturki...cwaluje ku wam na ratunek ten rudy perszeron o wilczym spojrzeniu z pod rudego kleba"
-"niech żyje Jezus chrystus"
-"proponuje by zwolennicy PO ,KOD,NOWOCZESNA SLD_wyksztalceni rozlosowali miedzy siebie i sprawa zalatwiona-tusk wezmie 2 rodziny bo ma wolne mieszkanie"

Więcej mi się wybierać nie chce. Idę do onkologa się przebadać.

  • 5
@ChichyKun gdyby każdy miał się rejestrować dla komentarzy to szukali by innych stron tego samego poziomu, na których nie jest to wymagane.
Widzę to nawet z obserwacji. Mało tego, niektóre strony można komentować wyłącznie przez fb, tam tych komentarzy jest często 0 gdy na konkurencyjnej stronie prawie 50
@Stulejusz_Wielki: Jakbym prowadził taki serwis to wolałbym 50 mniej lub bardziej sensownych komentarzy niż 500 debilnych zniechęcających do jakiego zaglądania w te komentarze.
Ew. można by podzielić komentarze na dwie sekcje (zakładki) dla zalogowanych i niezalogowanych.
@ChichyKun myślisz tak samo jak ja jednak z 50 osób nie ma takiej samej kasy jak z 500.
Dla nas są one debilne jednak kiedy jest 500 takich samych debili a 50 normalnych to właściciel strony woli tych 500 bo z nich ma pieniądze. Byłem kiedyś moderatorem na jednej ze stron i moim zadaniem było cenzurowanie wulgaryzmów. Nie mogłem kasować ospenowych komentarzy ani podobnych aby nie zmniejszyło to liczby odwiedzin. Kiedy moderator