Wpis z mikrobloga

@WidarX: gearbest ma trochę wyższe ceny niż bezpośrednio od chińczyków, ale mi6 jest lepszy od każdego flagowca wartego po 2,5k-3k. biorąc po uwagę jaki sprzęt można u nich kupić za mniej niż 200$, to mi6 jest zajebistym telefonem jak widziałem testy
@PrzegrywWykopek: cena zawyżona, w dodarku gwarancja jaka kolwiek to fikcja- to już #!$%@? wolę urzywanego szajsunga. Generalnie szmelc dobry na szybko dla łebków, albo na raz, lub dla ambitnego janusza, Dopóki nie ogarną gwarancji- ssą pałe gorzej niż żulietta po dykcie
@WidarX: no tak, lepiej dopłacić drugie tyle i mieć szajsunga z gwarancją (na którą prędzej cię #!$%@?ą niż wymienią telefon), którego trzeba resetować co 3 miesiące, bo nie potrafią zaoptymalizować androida xD
@PrzegrywWykopek: ale #!$%@?, jest 2 tygodnie i #!$%@?. Ponadto, jak kupię Xcovera 4 to chyba znowu bedę miał dor to dor, czy jak tam- Xiaomi jest dobre dla nakoksanych mózgi4eem i rozkminami łebków, a nie dla poważnych ludzi. Tej marce trzeba jeszcze parę ładnych lat i konkretnej polityki, żeby był sens cokolwiek od nich kupić. JA nie doradzam, ja tylko krytykuję i oceniam