Wpis z mikrobloga

@OttoReno: Najgorsze jest to że lewica udowodniła że można niewiarygodnie wyprać ludziom mózgi.

Dziś się śmiejemy, ale lewica mocno ciśnie na edukację i wychowanie przyszłych pokoleń.

Dajcie mi dziecko spłodzone przez dowolną parę rodziców i dajcie mi pełną kontrolę nad środowiskiem, w jakim będzie ono wzrastać – a sprawię, że wyrośnie na wybitnego uczonego, artystę, politycznego przywódcę, czy też, jeśli tylko będę tego chciał, zostanie pospolitym przestępcą.


Kiedyś udawało się to
@OttoReno: @nieocenzurowany88:
kiedyś byłem na takiej grupce na fejsbuku, coś w stylu "tak dla uchodźców - refugees welcome" i wstawiłem gdzieś w komentarzu to zdjęcie jako przykład, że niektórzy fałszują swój wiek.

dostałem w odpowiedzi, że to naturalne iż chłopcom z bliskiego wschodu wcześniej zarost rzuca się na twarz i przez to wyglądają dojrzalej xD tych ludzi nic nie jest w stanie przekonać
@TamamShud: słabo wyedukowanym ludziom można, dlatego te puste dzbany atakują Kościół i dobrą edukację, wypaczają wszelkie definicje, są zduraczeni i duraczeją ludzi, zaniżają standardy debaty publicznej


@comielipsa: Masz rację, nie doprecyzowałem. Tylko ludziom ze słabą edukacją można wmówić bzdury. Ktoś kto raz zyskał wysoki poziom świadomości jest nie do ruszenia przez żadną propagandę.