Wpis z mikrobloga

@Wons1k: No, ale o tym właśnie pisałem wcześniej. Są na PC i ja nie widzę w tym nic złego. Jak gry microsoftu nie wychodziły na PC to było plucie jadem, że o #!$%@?. "Ale bym sobie w gearsy pograł takie, ale Microsoft to #!$%@? i na PC nie dadzą, zapominają, że windows też jest ich?". Takie komentarze były wszędzie. Teraz forza horizon 3 wyszła na PC, cholernie dobra gra, gearsy 4
@Feuforce: chcesz kolejnego ścierwa typu origin , steam itp ? dla mnie spoko kupujesz gre na x-one gratis kluczyk na w10 jak masz kompa takiego jak ja czytaj tylko do internetu ewentualnie jakis film full hd to ideolo by sprezentowac koledze, kuzynowi , rodzinie.Dobry deal a ludzie sie #!$%@?ą bo exclusive itp itd ,, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@susz_suszelski: Nie, po prostu sklep microsoftowy jeszcze do niedawna nie pozwalał nawet na zmianę ścieżki instalacji gry. Brakuje po prostu wielu podstawowych z pozoru pierdół. Tak właśnie nie rozumiem tego bólu dupy i wytykam tą hipokryzję. Takie narzekanie, byle narzekać. Szczególnie smuci mnie za każdym razem jakimi ignorantami potrafią być gracze. Microsoftowi powinno się teraz kibicować (nie mylić ze wspieraniem w głupich decyzjach), bo jak dojdzie do konsolowego monopolu to będzie
@Feuforce: może i masz racje ale zauważ jedną rzecz , to czy i w co będą grali gracze i jaką platformę wybiorą to nie tylko ex-y , liczy się też dostępność w danym kraju cena sprzętu i to jak długo jest wspierany , tak jak mówiłem mam w dupie wojny i to czy sony czy micro będą miały pałeczkę pierwszeństwa , liczą się ludzie , gracze i to jaki produkty będzie
liczy się też dostępność w danym kraju cena sprzętu i to jak długo jest wspierany


@susz_suszelski:
dostępne w krajach europejskich są tak samo
Cena jest bardzo podobna inaczej jedna zdominowałaby rynek
wspierane sądo nastepnej generacji

O wyborze konsoli decyduje dla posiadaczy PC:
- exclusivy
- wsteczna kompatybilność
-
- opłaty za internet i darmowe gry za niego

o wyborze konsoli dla kogoś kto miał konsole:
- programy promocyjne z grami, zniżkami,
sorry ale konsole to sprzęt do grania i liczą sie gry. Praktycznie tylko.


@Naxster: A telefony do dzwonienia :P Świat się zmienia, a konsola powinna być teraz centrum multimedialnej rozgrywki a nie tylko sprzętem do grania.
Są na PC i ja nie widzę w tym nic złego.


@Feuforce: Bo dal gracza PC to jest spoko sprawa. Exclusivy są dobre dla samych konsol i tylko dla nich. Im więcej ich jest tym konsola jest bardziej warta zakupu. Dlatego sie śmieją z M$ że ich nie ma. Bo biznesowo to zła praktyka (acz Win też jest ich więc...) Dla graczy jednoplatformowych dobra/neutralna.