Wpis z mikrobloga

Bethesda (ponownie) zapowiedziała płatne mody do swoich gier i pora na #niepopularnaopinia z mojej strony - to wspaniały pomysł!

Zacznę od tego - #bethesdasucks miała naganną praktykę kopiowania pomysłów moderów i wydawania ich nieco zmienionych produktów jako własne w postaci dlc, przez co moderzy zostawali z niczym. Teraz przynajmniej dostaną część zysków, a Bethesda przestanie udawać, że coś robi, tylko poudaje, że coś tam sprawdza ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czyli jeżeli moderzy stworzą coś godnego uwagi, to ludzie to kupią i moderzy dostaną za to hajs. Uczciwie.

Po drugie - jak moderzy będą zachłanni, jak kogoś to tak strasznie boli, to nie ma co się oszukiwać - będzie wtedy #piratujo co wywoła #boldupy całej rzeszy ludzi, na czele z oburzonymi moderami i całej gromady graczy, co mnie będzie cieszyć, bo dostarczy mi dobrej rozrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już nie mogę się doczekać wpisów na mirko, jak to ci źli ludzie zabierają ZYSK biednym moderom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kolejna sprawa - moderzy będą teraz swój produkt za pieniądze graczom, czyli konsumentom. Jak dobrze poinformowani z nas wiedzą, sporo moderów to ... ciekawe osoby, które się łatwo irytują. Krytykować ich było trudno, bo przecież robili to za darmo. Teraz będzie można na nich włazić bez litości i drwić bez opamiętania, kolejna rozrywka dla mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Produkty Bethesdy są i tak liche, to w sumie komu ich szkoda, lol. Są dziesiątki świetnych gier, to who cares. Można wybierać i przebierać w tytułach.

Wreszcie - drama z tego powodu zapowiada się WYBORNA! Podany poniżej filmik ma stosunek apwołtów do dałwołtów 1066 do 12323 na czas pisania tego komentarza. To oznacza wincyj rozrywki, przynajmniej dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #bethesda #crpg #rpg #skyrim
Lisaros - Bethesda (ponownie) zapowiedziała płatne mody do swoich gier i pora na #nie...
  • 7
  • Odpowiedz
@Lisaros: Jak dla mnie, to właśnie dobili firmę. Skyrim ich ratował, ale bez modów już by dawno leżał i kwiczał.

Jeśli serio myślą, że ludzie będą piracić TYLKO mody, to upadli na głowę.
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: proszę bardzo:

What is the Creation Club?
Creation Club is a collection of all-new content for both Fallout 4 and Skyrim. It features new items, abilities, and gameplay created by Bethesda Games Studios and outside development partners including the best community creators. Creation Club content is fully curated and compatible with the main game and official add-ons.

What types of content will be included in
  • Odpowiedz
@shadowsof2: @Aru_: Jestem gotów się założyć, że nie tylko to przejdzie, ale i że ktoś zbije na tym sporo kasiory.

Nieraz już widziałem mody/dodatki, które cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem niemal wyłącznie dlatego, że były oficjalne (i płatne), podczas gdy świetne darmowe mody/dodatki przechodziły bez większego echa, bo np. miały słaby PR lub po prostu ludziom nie chciało się kombinować z instalacją, wymagającą od użytkownika czegoś więcej niż dwa
  • Odpowiedz
@daedalus_pl: Na świecie jest sporo debili. Skrzynki w cs-go, czy kupowanie gier przed premierą.

Mimo wszystko, uważam, że teraz będzie coraz gorzej.

Jak ich nowy wolfenstein 2, gdzie lewactwem aż bije po oczach.
  • Odpowiedz