Wpis z mikrobloga

@No_Sugar: jestem niepaląca, nigdy nie paliłam i zapach też mnie odrzuca, ale bez przesady - żyj i daj żyć innym. A jeśli dym na klatce jest dla Ciebie powodem do wnerwu to gratuluję braku problemów.


@malutka_Asienka: Zdaję sobie sprawę, że ludzie mają ograniczone umysły, ale da się jednocześnie mieć problemy w życiu i jednocześnie się wkurzać na dym i smród w klatce.
  • Odpowiedz
@No_Sugar: lol. Nie umiesz czytać. Mam dość antyfajkowego circlejerku na wykopie. Przychodzi co jakiś czas ktoś, pisze "ALE CI PALACZE CWELE J----I JAK ICH NIENAWIDZE", dostaje milion plusów i tak w kółko, tydzień w tydzień. Przecież to jakaś paranoja, j----y dzień świstaka. xD
Pozwolę sobie też skrytykować logiczne myślenie - to, że mam dość czytania o tym, co wkurza ludzi nie znaczy, że mam ich gdzieś. To znaczy, że mam
  • Odpowiedz
Wolnoć tomku w swoim domku.


@xionze: Sam to napisałeś - w swoim domku. Dopóki palisz w mieszkaniu mam to w głębokim poważaniu, możesz sobie tam smrodzić ile chcesz. Ale w momencie kiedy dym dolatuje do mojego mieszkania to już nie jest Twój domek tylko mój a Ty go zasmradzasz, tak trudno to zrozumieć? Inny przykład - chcesz słuchać głośno muzyki? Proszę bardzo, możesz sobie n---------ć techno, disco polo, metalem czy
  • Odpowiedz
@No_Sugar: Łatwo Ci humor zepsuć.. a mnie może przeszkadza zapach smażonych kotletów? albo pelargonii na oknie? Przecież na tej klatce się spędza tylko kilkanaście-kilkadziesiąt sekund zależnie od piętra.
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka: Nie mam pojęcia jak swoją logiką doszłaś do takich wniosków, ale gratulacje. Otrzymałaś właśnie order najgłupszej logiki wśród różowych, jaki tu spotkałam przez ostatnie kilka lat :)

Jestem nudna, bo jednocześnie byłam zmartwiona umierającym ojcem i uwaga... Wkurzył mnie dym papierosowy na klatce. Dlatego właśnie drogie mirki, jestem nudna (ʘʘ) Mocne :)
  • Odpowiedz
@cezarysek: Aaa, czyli ona ogólnie jest dziwna, to nawet nie podejmuje dalszej dyskusji (ʘʘ) dodatku niestety nie znam bo z wykopu korzystam głównie przez telefon :(
  • Odpowiedz