Wpis z mikrobloga

@matde: Do tej procedury moduł musi być fabrycznie nowy czyli prosto od producenta. Raz zaprogramowanego modułu nie da się zaprogramować tą procedurą jeszcze raz. Jeśli kupisz komplet od innego motocykla tzn sterownik i kluczyki to po wymianie sterownika i przełożeniu stacyjki lub przełożeniu pestki z kluczyka do dorobionego do Twojej stacyjki odpali. Sterownik i kluczyki naturalnie muszą pochodzić z jednego motocykla.
@sk700: Dzięki, pewnie łatwiej będzie mi znaleźć moduł z kluczykiem niż cały komplet w dobrej cenie. Do starej stacyjki dotnę kluczyk - bo zajebiście ciężko będzie odkręcić śruby którymi jest zamocowana. Wyglądają jak zniszczone imbusem ale to są chyba jakieś specjalne śruby Hondy. I do tego dociętego klucza włożę pastylkę z nowego (tego który kupię z nowym modułem). Tym sposobem nawet jeśli ktoś ma mój kluczyk to i tak nie odpali
Te śruby odkręca się zazwyczaj przecinakiem i młotkiem albo dospawuje coś do niej.
Tam do kompletu wchodzi z tego co pamiętam też ten modulik na stacyjce, podeślij jego fotki tzn jego oznaczeń i kabli do niego to się upewnię. Więc musisz kupić przynajmniej sterownik silnika, ten modulik na stacyjce i kluczyki. Tak naprawdę to tylko taki zestaw jest wart jakieś pieniądze, poszczególne elementy bez kompletu to są jedynie złomem więc nie daj