Wpis z mikrobloga

  • 4
Na TVP w wiadomościach tak pięknie powiedzieli, dlaczego należy płacić abonament i dlaczego trzeba wprowadzić przymus płacenia tegoż, że chyba zaraz dobrowolnie opłacę abonament na pięć lat do przodu.
#tvpis #dobrazmiana #wiadomosci
  • 9
  • Odpowiedz
@luki201: i jeszcze to, że operatorzy nie chcą przekazywać danych swoich klientów bo oznacza to większe wpływy dla tvp. A co za tym idzie podwyższenie jakości usług przez co klienci odchodziliby od operatorów i oglądali TVP xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@luki201
@Miecio99
@Naxster no ale na początku pokazali smutnego pana z radia Szczecin, który chciałby robi fajne programy, ale nie moze, bo nie ma pieniędzy. Potem Pan Kurski powiedział że z braku kasy muszą obcinać budżety na programy i robić coraz gorsze badziewie i tylko od widzów zależy, czy pozwolą dla TVP realizować swoją misję. Więc na początku było poczucie współczucia, potem poczucie winy, a potem wesoła wyliczanka, dlaczego trzeba płacić abonament
  • Odpowiedz
  • 3
@Majku_ @Miecio99 Co mi ciśnienie dziś podnieśli to juz #!$%@? koniec. Nie włączam tej #!$%@? telewizji przez rok albo i dekade. Średnio co tydzień najniższy % bezrobocia, to co zrobiło PO to beee, lot, imigranci, sądy, wszystko #!$%@?, wrzucą jeszcze papieza i jakieś religijne spotkania i pętla i od początku. A i jeszcze te profesjonalne wywiady z jakimś randomami... Czasami dorzucą jakieś informacje kulturowe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@xDyzio najlepsze jest to, że ja TVP wcale nie oglądam, ale jestem na wakacjach i po całym dniu wycieczek wróciliśmy do hotelu, włączyłem telewizor, było akurat TVP 1 więc chciałem zobaczyć co tam w alternatywnym świecie i od razu reportaż z takim mocnym uderzeniem. Są w formie, nie ma co ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz