Wpis z mikrobloga

Mirki z #lublin, będę przejazdem w Waszym mieście późno w piątek i chciałbym zjeść coś dobrego na szybko w okolicy Starego Miasta. Nie musi to być kebab czy pizza, ale nie będę też miał czasu siedzieć godzinę w restauracji. Co polecacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #jedzenie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olito:
"U szewca" - Irish pub ale dobre jedzenie,
"Św. Michał" - dobre jedzenie i piwa regionalne,
"Stół i wół" - Burgery całkiem fajne,
"Sielsko anielsko" - kuchnia staropolska - niezłe jedzenie
"Pyzata Chata" - kuchnia polska - wersja ekonomiczna - czyli najesz się za 20 zł
  • Odpowiedz
@sptq: @olito: Dużo osób poleca "Św. Michał" ale tam do burgerów bułka sprzed 3 tygodni, taka twarda, że jak by ci spadła na nogę to byś sobie krzywdę zrobił. Tak samo "U Szewca", poprawcie mnie jeśli się mylę, ale mają oni w ogóle coś oprócz pizzy?
  • Odpowiedz