Wpis z mikrobloga

@kuba1992wwa: A za dwa lata sytuacja jak u mnie na osiedlu kiedyś. Seba i Karyna zawsze za rączkę razem i z dziobków sobie spijali, a później on ją lał i ciągnął za włosy po parkingu jak szmatę aż musiała policja interweniować. W końcu typ wylądował w pierdlu chyba za dragi. Dobrze, że Brajanka nie zmajstrowali wcześniej bo byłby kolejny idiota za kilkanaście lat.
  • Odpowiedz
@kuba1992wwa: Ale tak jest prawda zdecydowana większość kobiet woli bezmózgiego prymitywa który #!$%@? bez wahania, frajera skroi itd. Bo podświadomie uważa go za silnego dobrego samca/ojca. I będzie tkwić w takim związku nawet jak ten będzie ją #!$%@?ć bo będzie chciała się z nim ruchać. Ludzie to #!$%@? zwierzęta które nie potrafią kontrolować swoich pierwotnych instynktów.
  • Odpowiedz
Ale tak jest prawda zdecydowana większość kobiet woli bezmózgiego prymitywa który #!$%@? bez wahania


@qte71302:
Kolejny #rakcontent. Tak, kobiety zdecydowanie wolą bezmózgich bandytów, gdzie to przeczytałeś? Karyny spod trzepaka może wolą takich, dla normalnych kobiet to jest odrażające.
  • Odpowiedz
@El_Duderino: Nigdzie nie pisałem, że większość kobiet wiąże się z #!$%@? mózgowymi. A potwierdzeniem mojej tezy w rzeczywistości jest natura człowieka, rola samca i samicy w związku, układ hormonalny.
  • Odpowiedz
@kuba1992wwa: Dopóki ma 16 lat, utrzymuje ją mamusia i ma sieczkę we łbie, to nawet nie jest świadoma w co się pakuje. Zobaczymy za kilka lat, kiedy przyjdzie do dorosłego życia, chodzenia do pracy, płacenia rachunków i odbierania dziecka z przedszkola, jak się pan "kibol" sprawdzi. xD Wtedy będzie "szukam odpowiedzialnego i dojrzalego tatusia dla Amelki".
  • Odpowiedz
@qte71302: Może i wolą, ale do pewnego czasu. Owszem są odpady, które wolą problematycznych facetów nawet w późniejszych etapach życia, ale większość sensownych kobiet po 25 jednak jest na tyle ogarnięta, że alfę będzie widziała w gościu, który jest zadbany, wysportowany, ALE ma sensowną pracę pasje, zainteresowania, a nie gdzie jego praca to bycie kibolem i jego jedyne hobby to burdy i spuszczenia #!$%@? lujami rozpruwaczami. xD
  • Odpowiedz