Wpis z mikrobloga

Skończyłem redukcję przy wadze 77 (z wagi 82/83). Czy zbijanie jeszce jednego kilograma będzie miało wpływ na następną redukcję? Tzn czy będą w jakiś sposób lepsze efekty, że zacząłem masę przy jeszce niższym poziomie tłuszczu niż zamierzałem? I start masy był z 76, a nie z 77?

I wtedy jak np dobiję do 85, a potem zejdę do 78 to lepsze efekty będą jak zacznę od niższego poziomu tłuszczu teraz?
Czy to nie ma znaczenia zupełnie i to tylko dla mnie jeśli chodzi o odsłonięcie mięśni itp.

#mikrokoksy #silownia #redukcja #
  • 7
@Koller: Moim wyznacznikiem dobrej redukcji jest krata na brzuchu. Ja sam zbiłem 10kg z 94 na 84kg a na brzuchu dopiero jakieś zarysy mięśni i powinienem jeszcze zbić ze 4kg nie patrz na wagę tylko w lustro
@Duzy_Dziki_Zwierz: @MirkobIog: @Andi93: wiem, że nie chodzi o cyferki, ale po prostu używam ich do określenia jakiegoś tam poziomu. Po prostu chodzi mi nie o wygląd przy tej redukcji, tylko to czy jak zacznę nową masę od większej wycinki (gdyby, teraz jeszce zrobil), to będzie lepszy efekt też przy następnej redukcji jak zejdę z wagi.
W dużym skrócie - na chłopski rozum xD :

Teraz wyglądam dobrze, ale jak