Wpis z mikrobloga

Jestem dzisiaj z każdym porządnym muzułmaninem, którego kolejny atak narazi na niebezpieczeństwo. Religia nie zabija, zabijają debile, które tej religii w szkołach koranicznych uczą. Nie bądźcie jak Ci, z którymi walczycie.
#londyn #wiadomosci #zamach
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pshemeck: Czytałem biblię i co? fajna książka fantasy ale są lepsze. w każdym razie napewno nie dowodzi istnienia jakiegokolwiek boga, tak samo jak koran czy inne talmudy
  • Odpowiedz
@Robciqqq: Koran przeczytaj, ale dokładnie, to samo z Talmudem i powiedz mi gdzie tam jest #!$%@? nawoływanie do wojny. Większość #!$%@? to samo co przeczyta. Kontekst jest jasny. Każdy muzułmanin to terrorysta? To czemu u nas nie ma ataków?Mamy tatarów,czeczeńców. POLITYKA. Serio obwiniasz ponad miliard ludzi ? Serio? Hitler byłby dumny.
  • Odpowiedz
@vydyah: Koran mówi jasno : Zabijesz ludzi księgi - Chrześcijan, Muzułman, Żydów - to nieba nie trafisz. W Koranie napisanie jest to jasno. Stąd mój wpis o tym, że warto czytać.
  • Odpowiedz
@Pshemeck . Nope, nie chce mi sie teraz i za pozno. A co sadzisz na ten temat, ze statystycznie (przytaczam z pamieci) 50% wyznawcow pewnej religii popiera jihad?
  • Odpowiedz
@vydyah: zależy od kraju, dodatkowo jihad w Koranie to najczęściej wojna obronna :) Wszystko zależy od gościa, który uczy ludzi, a że w Afryce i na bliskim mało komu chce się uczyć...mamy co mamy.
  • Odpowiedz