Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros
Nośnik liquidu. Polecacie coś ciekawego czy nadal muji niebielone (kupiłem przypadkiem 3 paczki bielonych ... i rozdałem bo się nie dało tego palić). Fiber Freaks się wycofał a zapasy się pokończyły ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xGogi: FF, którego już nie ma,alternatyw nie znam.
Może ktoś inny przejmie niszę, ale wątpię, bo inaczej FF by się nie zamknęło.
Z tego jednak co zauważyłem luzie używali celulozy jak bawełny totalnie nie rozumiejąc jak odmienne są te nośniki i wychodziła z setupu chujnia, dlatego produkt się nie przyjął, a szkoda.

Dziś nawet zacząłem bawić się bawełną, bo moje zapasy ff skończą się kiedys i niestety, ten sam parownik, ten sam drut, muji =g---o, smak nie ten, dwa pierwsze zalania totalnie do d--y. Później jest lepiej, ale muji trzyma długo smak lq, jak zmienię lq to mam kupę. Bawełna szybciej się degraduje niż celuloza, ff jak u----------m jakimś liquidem, wystarczyło wypłukać cały setup pod wodą i ogień, tutaj po kąpieli można w-----ć. Bawełna jak zbierze syf to koniec, ff j.w, plukanko i jak
  • Odpowiedz
@Skogyr:

Z tego jednak co zauważyłem luzie używali celulozy jak bawełny totalnie nie rozumiejąc jak odmienne są te nośniki i wychodziła z setupu chujnia, dlatego produkt się nie przyjął, a szkoda.

A jak mieli jej używać?
  • Odpowiedz
@pandapl: inaczej, celuloza nie puchnie tak bardzo, bliżej jej do stalowej siatki niż do materiału chłonnego. Pozostałe różnice wyżej wyciągnij wnioski, a najlepiej sam przetestuj o ile masz możliwość.
  • Odpowiedz