Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #mojkrajtakipiekny #bekazprawakow

Dzisiaj po zajęciach udałem się do galerii handlowej, żeby zjeść sobie kanapkę z subwaya. Wcześniej tego dnia nie wchodziłem na wykop, nie czytałem żadnych wiadomości, oraz nie za bardzo rozmawiałem z ludźmi, gdyż się lekko spóźniłem.

W galerii przy stoikach były telewizory, na których leciała TVP 1. Podglądam co tam pokazują i widzę jakieś trumny z polskimi flagami, jakiś polityków ubranych na czarno, jakiś dziennikarzy, jakieś ruiny czy tam szczątki wozu. Myślę sobie "ło #!$%@? co się stało?" Zamach w Polsce? Jakaś katastrofa drogowa? Jakiś straszny wypadek? Zacząłem się autentycznie martwić.

I wiecie co się okazało? Że to był materiał o Smoleńsku. Aż się zadławiłem.

#!$%@?, czaicie to? W dzień powszedni rano główna telewizja publiczna w kraju #!$%@? jakiś gównomateriał o zdarzeniu sprzed 7 lat i to w wiadomościach. O zdarzeniu, w sprawie wyjaśnienia którego nie zrobiono #!$%@? nic i już nic się nie zrobi, co nie przeszkadza szcuć tym ludzi 24/7. Nie mam w domu tv więc nie wiedziałem, że w naszym kraju takie #!$%@? akcje w telewizji to codzienność. To był mój pierwszy kontakt z naszą telewizją od mniej więcej miesiąca i akurat trafiłem na takie coś, więc podejrzewam, że takie treści są emitowane bardzo często.

#!$%@? xD #!$%@? xDDD #!$%@? xd Uczę się wiele języków i z racji tego oglądam w necie tv z różnych krajów, nie tylko demokratycznych i takich cyrków nie ma nigdzie. Nawet w Russia TV nie #!$%@?ą tak często o zgniłym zachodzie jak w naszej TVP o wypadku sprzed 7 lat.
  • 14
@Wergiliusz: Ciekawe co powiesz jak cię będą bombardować kolejna wigilią ( coś ok 2000 lat) odzyskaniem niepodległości przez taki śmieszny kraj Poland chyba po twojemu coś ok 100 ,bitwą pod Grunwaldem po raz kolejny, zakończeniem 2 Wojny światowej, jakąś Wielkanocą . 3 maja , 1 maja ,dzień dziecka, dzień Matki, Ojca, Babci,Dziadka itp. No chłopaku stalowych nerwów życzę. Z poważaniem Puterek( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜
@Puter: Wigilia to ważna tradycja praktykowana przez większość narodu, odzyskanie przez Polski niepodległości to przełomowe zwycięstwo kluczowe dla naszej tożsamości narodowej, bitwa pod Grunwaldem to jeden z najważniejszych symboli obrony polskości przez zewnętrzną siłą, zakończenie drugiej wojny światowej to początek Polski w istniejących po dziś granicach. Poza tym "bombardowani" jesteśmy tym raz do roku lub przy okazji przełomowego dzieła/odkrycia związanego z daną rocznicą.

Z kolei Smoleńsk to katastrofa lotnicza i oglądamy
gównomateriał o zdarzeniu sprzed 7 lat i to w wiadomościach.Zdarzeniu? Katastrofa w której zginęło całe dowództwo polskiego wojska , prezydent ty nazywasz to zdarzeniem? Jesteś nieco nastawiony na niegównozdarzenia? Parada równości to dla ciebie zdarzenie godne uwagi? . Nie lubię PiS ale uważaj na słowa. Ktoś ostatnio pisał że ostatni zamach w Anglii to incydent- tak to wygląda ? Ale miło że odrobiłeś pracę domową.Podziękuj google