Wpis z mikrobloga

Nowa paczka telefonów Xiaomi Mi5 w wyjątkowo niskiej cenie z kuponem rabatowym!

Kupon na telefon: HMI64GB
Cena po obniżce: $199.99

Telefon w wersji 64GB możecie znaleźć pod tym adresem:
XiaoMi Mi5 64GB 4G Smartphone INTERNATIONAL VERSION WHITE

OBSERWUJ NAS
Obserwuj nasz profil @GearBest_Polska, a żadna świetna obniżka nigdy cię nie ominie.
Mamy dla was jeszcze wiele, wiele niespodzianek i oczywiście regularne rozdajo :)

#gearbest #gb3birthday #xiaomi #telefony #promocje #kuponyrabatowe #cebuladeals #kuponygearbest #gbpromo #cebula
Pobierz GearBestPolska - Nowa paczka telefonów Xiaomi Mi5 w wyjątkowo niskiej cenie z kuponem...
źródło: comment_O2xQzy5kcwXLq9wfdw1TWcGUC32h2FwP.jpg
  • 17
@comielipsa: nie. Chciałem powiedzieć, że jeśli ktoś mieszka w mieście, to raczej nie odczuje braku pasma 800mhz, jedynie mogą być kłopoty przy wypadach weekendowych za miasto. Nastepny telefon kupię już raczej z pasmem 800.
@Zielony34: A miałeś z tym problem, bo u mnie na wsi to mam LTE na 2600Mhz, a nie na 800Mhz, swoją drogą, że mam także inne częstotliwości, a akurat 800Mhz nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znaleźć miejsce, gdzie jest tylko 800Mhz i nic poza tym jest naprawdę ciężko.
@TomdeX: myślę, że 800 będzie zarezerwowane dla tych najdalej oddalonych miejscowości, oraz dla tych mniejszych w terenach górzystych.

Chociaż taki Cieszyn na Śląsku, to akurat nie jest najmniejsza miejscowość, a LTE praktycznie nie ma.
@comielipsa mój różowy ma S5 i sobie chwali. Będę kupował w czerwcu. Wybiorę raczej sieciówke jakąś. Popatrzę w MediaMarkt itp. Stoi mniej więcej po 1800zł. A pozatym mam teraz LGG2 od 3 lat i jest poprostu zajebisty, ale czas na zmianę. Popatrz sobie jeszcze na Honor Mate 9