Wpis z mikrobloga

Ktoś tu wspomniał, że duży wpływ na życie i strim Daniela ma Aga. To on chce normalności, ale niestety jeszcze nie wie, że nigdy jej miał nie będzie. Wychowany w patologicznej rodzinie,dysfunkcyjnej, myjący się całe życie w misce Daniel nie zazna normalnego życia, zawsze będzie go ciągnęło do patologii, w której wyrósł. Gdyby nie Aga Nosacz życie strimera byłoby inne, ona za wszystko odpowiada. Dodatkowo dochodzi do demoralizowania Łukasza, bo musi słuchać po nocach sapania i jęków Agnieszki ruchanej przez Daniela. Klaskanie jajec Daniela o dupe Agniechy ryje Łukaszowi psychikę. Nie dość, że matka alkoholiczka mieszkająca z konkubentem, to i brat ruchacz kopulujący ze swoją "kobietą" - jedyną, która go chciała.
Nawet podczas pamiętnej Bitwy Toruńskiej w reklamówce z PoloMarketu znajdowały się prezerwatywy, które miały być użyte podczas stosunku z Agnieszką Nosacz w wynajmowanym mieszkaniu. Oczywiście świadkiem odgłosów orgii byłby nieletni Łukasz Malankowski.
Dodam, że Daniel odkuwa się za stracony czas na dołku i wymyśla nowe cele, np. na rzekomą grzywnę. Niedługo oczekujmy nowych celów, tj na prawnika, na czynsz etc.
#danielmagical
  • 8
  • Odpowiedz
  • 7
@PanOgorasek: zaczynało się poważnie ... ale jak przeczytałem Aga Nosacz to prychłem motzno i już wiedziałem ze zapakowałeś czytelników do troll-ciufci która ruszyła pełną para od tamtego określenia xD
  • Odpowiedz
@PanOgorasek: > Oczywiście świadkiem odgłosów orgii byłby nieletni Łukasz Malankowski.

Łukasz pewnie od lat jest świadkiem orgii jego matki i Jacy, więc pewnie baraszkowanie Daniela i Agnieszki nie zrobiłoby na nim większego wrażenia :)
  • Odpowiedz
@PanOgorasek: A Ty jesteś zdrowy na umyśle? Czy może lekko zwichnięty? Co Cię interesuje kto swoimi jajami o czyje poślady się obija? Jak o tym pomyślałeś to po wszystkim się strzepałeś, napaleńcu. Moralizator 15 letni się znalazł. Ch*J z tym Danielem i jego życiem prywatnym. Jego sprawa czy wyjdzie na prostą czy nie. Ale po co pisać takie glupoty? Zazdrosny jesteś, że ma dziewczynę?
  • Odpowiedz
@PanOgorasek: Ty znajdz sobie dziewczynę też bedziesz walić w gumach albo i bez to narobisz sobie dzieciaka, widać że ktoś za czesto podsł#!$%@? rodziców po nocach

@matevsz: Weż nic już nie mów bo sobie to niestety wyobrażam i robi mi się niedobrze on śmierdzący wchodzący do wyrka mrasssnie
  • Odpowiedz