Wpis z mikrobloga

Tam jest taki absurd, że nawet co raz większy już nie przywróci widowni, bo cierpliwość się kończy. Wszystko w imie Łukasza. Aby mógł się wykąpać w misce po sesji na playstation. Ćpanie na streamie, nawet przyznanie się do tego, a później wykręcanie na osobę, której nienawidzi chat. A jeszcze lepsze jest to, że większość łykneła (to ci sami, którzy podczas streama live wyzywali od ćpunów tych, którzy zwrócili na to uwagę ( ͡º ͜ʖ͡º) ). A jak łykneła, to trzeba iść w kolejny absurd, czyli ślimak ze swoją mamą przy złożonej przysiędze, że się nie brało. Trzymanie się z typowym Sebixiem, który uwielbia alkohol i dymy, gardzi policją. Jednak jak ktoś chce wymierzyć sprawiedliwość rękoma, to pali się dupa i biegnie po pomoc do alkoholiczki i schorowanego menela. No i dzwoni do tej JP na 100% policji.

Byłem widzem. Mało tego - ciesze się, że odbiło się to też na tej patologii typu Rafonix, Isamu i tak dalej. Ale do #!$%@? nędzy. Co niektórzy to jacyś fanboje tego chłopaka (dalej chłopaka, bo dojrzałości mu całkowicie brak). To było wiarygodne w momencie, jak on jeszcze sam myślał, że dobrze wykorzysta te pieniądze. W pewnym momencie wymyślił sobie zapewne, że najpierw high life, a później pomyśli na poważnie co zrobić z tą kasą. Nie pomyślał jednak, że kurek z pieniędzmi się zakręci, bo z reguły, jak coś łatwo przychodzi, to się tego nie szanuje.

#danielmagical
  • 6
@saske: ale o co ty masz ból dupy? xD że napisałem swoją opinie? a co do samego magicala to stawiam że dobra większość jego widzów poznała się na nim i będzie miała go w dupie pomimo dymów.
@saske: Wyleciałem z paronastoma argumentami, Ty wjechałeś z tekstem z gimnazjum, który sparodiowałem i jeszcze miałeś tupet, żeby napisać, że to mi zabrakło argumentów. O ja #!$%@?.
@Nescafe92: no mocne argumenty, jakiś płacz i narzekanie. ja ci odpowiedziałem normalnymi argumentami, które nieudolnie próbowałeś obrócić i hur dur gimnazjum xD typowe, nie ma jak odpowiedzieć, to trzeba poprzekręcać odpowiedź żeby wyszło na moje xD niech cie dalej piecze dupka elo