Wpis z mikrobloga

Małżonka kazała mi uprzejmie #!$%@?, bo nie kupiłem wczoraj kwiatów na dzień matki a laurkę od córki robiłem robiliśmy dzisiaj rano. Placz, bo przecież na fb koleżanki takie piękne zdjęcia z prezentami pokazały. Nie ogarniam tego.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrlestat: zaraz będą gorzkie żale, ze koleżanki dostały takie ładne prezenty, a ty się wcale nie starasz. A Rysiek ten od Iwony dostał awans, a ty ciagle tak mało zarabiasz. A potem wyjdzie, ze ma kochanka. Z fartem, mordo ( )
  • Odpowiedz
  • 0
@wasiuu: nie No ostatnio ogólnie się nie układa wiec to tylko kolejna cegiełka. Jestem egoista, skupionym na sobie, ma dość życia ze mną, się nie staram, nie okazuję uczuć. Że się opamiętam dopiero jak się wyprowadzi. A i ze zawsze sie usprawiedliwiam praca obowiązkami itp. I takie tam.

Miałem coś zrobić na kolację ale raczej na pewno usłyszę ze znowu po fakcie chcę coś naprawić, że wiedziała ze sie tak
  • Odpowiedz
  • 0
@anna-frasyniuk: No ale tak szczerze to dałem ciała z tymi kwiatami? Bo do mnie nie dociera. W zeszłym roku było podobnie - podobno bo nie pamietam a było mi wypomniane. Czemu każde święto które dotyczy kobiet musi być tak atencjonalnie obchodzone. Młoda ma 3 lata jeszcze jej nakupi kwiatków na dzień mamy. A czemu ja mam to robić, rozumiem ze ja kupuje kwiaty mamie ale żonie? Kurde ja nawet nie
  • Odpowiedz
@mrlestat: Uduś ją poduszką we śnie, bo będzie coraz gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°). A na serio, to nie rozumiem co ty masz wspólnego z nią w dniu matki? Bo chyba nie ożeniłeś się z własną matką inie zrobiłeś jej dziecka, chociaż słyszałam że wśród wykopowej stulejarni to popularna idea.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@TheQuake: tak w sumie chyba tak ale jeszcze 5-6 lat temu tego tak nie widziałem. Dzisiaj z jednej strony mam #!$%@? a z drugiej się zastanawiam jak bardzo #!$%@? jestem.
  • Odpowiedz